Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan kell regisztrálni a...

Hogyan kell regisztrálni a MAL - ra?

Figyelt kérdés

A regisztrálásnál (sign up) mindent beírtam, erre mégsem enged.

- A gmail - em működik.

- A nevemhez direkt használtam számokat, kis és nagybetűket, kiscsillagot, kőtőjelet.

- A jelszóm 'nagyon erős' (very strong) lett.

- Mily meglepő, robot sem vagyok.

- A szabályzatnál is bejelöltem hogy elolvastam.


Szóval nem értem mi baja lehet. :((


Kérlek segítsetek!



2018. febr. 24. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"- A nevemhez direkt használtam számokat, kis és nagybetűket, kiscsillagot, kőtőjelet."

Nekem ez tűnik gyanúsnak, bár már régebben regisztráltam, de nem vagyok biztos benne, hogy lehet mindenféle karaktert használni a névnél (esetleg nincs valami max. karakterszám?)

2018. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Direkt írta hogy kell hozzá.

Max. 16 betű/karakter lehet, figyeltem rá, szóval nekem csak 15 karakter lett

2018. febr. 24. 22:00
 3/14 A kérdező kommentje:
Eredetileg egyszerű nevet akartam. Pl Horváth Kata, de nem engedte. :(
2018. febr. 24. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen, hogy a névnél direkt kellenek ilyen karakterek, szerintem félreértettél valamit. Az én felhasználónevemben sincsenek ilyen karakterek. Be tudnád másolni, ahol ezt írja, hogy kellenek ezek a karakterek? Ékezetet is használsz? Mivel a MAL angol nyelvű, azt se biztos, hogy elfogadja.
2018. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem inkább csak foglalt volt a név, amit használni akartál. Egyébként regisztrálhatsz google vagy facebook fiókkal is.
2018. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Please enter a valid username (letters, numbers, underscores and dashes only


Ezt Írja ki a felhasználónév alá, emiatt nem engedi. A nevemhez Annabell Woods - t írtam. :/

2018. márc. 15. 13:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóközzel? Mert akkor azt valószínűleg nem engedi.
2018. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És miután kiírta hogy ez nem jó, utána tettem bele különböző írásjeleket pl. pontot, csillagot
2018. márc. 15. 13:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a zárójelben az van, hogy csak ilyen karaktereket lehet használni, de ez nem azt jelenti, hogy kötelező is. Tehát ezeket a karaktereket tudja értelmezni, mást nem, és ilyeneket használhatsz.
2018. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam szóköz nélkül is, nem sikerült.
2018. márc. 15. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!