Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik elmebeteg rajzfilm...

Ez melyik elmebeteg rajzfilm sorozatból van?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon régről rémlik, hogy Youtuben láttam egy animét asszem, vagy valami rajzolt sorozatot.

Volt benne egy olyan rész, amikor valami kis bogarak megeszik az emberekről a ruhát. xd

A srác és a lány bement a "Seggbekuki szobába", Hogy ne egyék meg róluk a ruhákat.. Ez nem tudom milyen elmebeteg sorozatból van, valaki segítsen!! :DDDD

+Rémlik egy olyan is, amikor 2 srác harcolt és az egyik úgy érkezett le a vízbe, hogy bekapta a másik srác dákeszét... XD



2018. márc. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem tudom, mert valami undorító hányadék lehet
2018. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az angol mtv-n voltak elég beteg rajzfilmek,pl olyan lények beszélgettek,akik egész végig a sza-rást tartották vissza.

és ettől az állandó erőlködéstől kigyúrt állatok lettek és kidagadt minden erük.

viszont ilyen undorító homokos,sőt mivel gyerekek a szereplők aberrált témájú rajzfilmet mint amit írsz,tuti nem tűzött csatornára 1 tv sem.

2018. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez youtubeon volt valami paródia akart lenni, magyar szinkronnal aláfestve.
2018. márc. 18. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Áhhhh, örök kedvenc ez a sorozatom xd ku.rva nagy :D full metal panic avagy a kalandos fürdözés a neve Walterka87-től, itt a link:

[link]

A ruhaevős részt viszont letiltotta youtube :(

2018. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak 1 paródia a full metal panic-ról. Ez a rész amiről írtál, fent van videán.
2018. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Óóóóóó köszönöm szépen :DDD

Végre megtaláltam ^^

Nagyon régóta kerestem :)))))

2018. márc. 19. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:

< Full Metal Panic? Fumoffu >

Mecha akció-vígjáték animesorozat; 16+.


A Full Metal Panic franchise kiegészítő paródia-sorozata, melyet jellemez a címből a kérdőjel is. Gyártási sorrend szerint a második FMP sorozat, de a fő akció-történetet valójában a következő produkció viszi tovább és így ez tul.képpen bármikor megtekinthető.

Én személyesen ajánlanám levezetésként a "Full Metal Panic! TSR: The Second Raid" sorozat után, mert az eléggé sötét és depresszív lett. (Talán az már 18-as karikába is tartozna.)


Alapból is tipikus japán beteg humorral rendelkezik, de a YouTube-on található róla egy sokkal perverzebb paródia. Személy szerint nekem a paródia paródiája már túl sok volt.

2021. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!