Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem ehhez hasonló...

Tudnátok nekem ehhez hasonló animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Még annyi, hogy szeretném ha fiú lenne a főszereplő, és ne (is legyen, meg ne is) úgy nézzen ki mint egy 2-os.

- Danmachi

- Nanatsu no taizai

- No game no life

- ao no exorcist

- guility crown



2018. máj. 17. 20:15
 1/1 Timofiev ***** válasza:
100%

- Blassreiter

- Code Geass

- Darker than Black

- Death Note

- D.Gray-Man

- Gantz

- Fullmetal Alchemist (Tény hogy alacsony a főhős és viszonylag fiatal viszont kenterbever komolyság terén sok más animét, ha még nem láttad akkor ez egy alapmű)

- Sword Art Online

- Ichiban Ushiro no Daimaou

- Katanagatari

- Mahouka Koukou no Rettousei

- Phantom: Requiem for the Phantom

- Toaru Majutsu no Index

- Trinity Blood


Egyébként, (animeaddicts.hu) ezen az oldalon rá tudsz keresni az általad felsorolt animékre és meg tudod nézni mások szerint mi hasonlít rájuk, mert van ilyen funkció. A kereséshez regisztráció szükséges ezért belinkelem az animéidet, és úgy meg tudod nézni, ha nem akarsz regisztrálni.


Danmachi: [link]

Nanatsu no Taizai: [link]

No game no life: [link]

Blue Exorcist: [link]

Guilty Crown: [link]


Ezekből nem láttam az összeset, de elég hasonlónak tűnik az ízlésünk animék terén lehet tetszeni fognak azok is amiket én ajánlottam.

2018. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!