Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az anime?

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 animet keresek. A nevére nem emlékszem csak hogy 3 szóból állt a neve és ebbe a 3 szóba azt hiszem majdnem minden betű egyforma volt, mármint csak 2-3 tipusu betű volt 1 szóba de olyan 9 karakteres szavak lehettek. A történetről: talán hárem/ecchi besorolású lehetett(nem biztos) harcművészet alapú anime volt. 1 jó harcművész lány(lehet volt elemi használat is mint pls avatárba) hozzá akart költözni 1 fiúhoz de a fiú nem akarta azt hiszem(viszont a fiú apja igen mert elismert a lány képességeit) és asszem a fiú meg nem volt annyira jó harcművész.


Ennyit tudok csak mondani sajnos mert csak 1. részét láttam és az se most volt. Előre is köszönet ha sikerül megtalálni az anime-t. :)



2018. szept. 9. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam ilyeneket nézni de talán ez az High school DXD nem láttam magát az animét de hátha ez az
2018. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. a DXD-t végignéztem mind a 4 évadát. :) Azért köszönöm a tippet. Bátran írjon kinek még van tippje melyik lehet ez az anime. :)
2018. szept. 10. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit leírtál nekem a Shinmai Maou no Testament jutott az eszembe. (kivéve a 3 szós cím)
2018. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem az amit keresek. Közbe eszembe jutott hogy régebbi anime-röl van szó. olyan 2008-10es grafikája lehet(és szerintem ez időtájt is készült). Viszont ha jól emlékszem nem minden részéhez volt magyar felírat amikor nézni akartam(nem azért mert akkor új volt csak nem volt aki fordítótta volna). Tehát a kevésbé ismert réteg között kellene megtalálni ha meg lehet. :)
2018. szept. 11. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:

talán ez?

[link]

2018. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!