Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket ajánlani?

Tudtok ilyen animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Koe no katachi(Silent voice), Kimi no na wa(your name) meg a Narutot láttam. Az első kettőhöz hasonló fantasy,romance,drama típusú anime film, vagy rövidebb sorozatot keresek. Inkább emberibb legyen, ne legyen annyira fantasy, hogy szupererők meg ilyenek.

2018. okt. 15. 04:56
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hyouka

Gyönyörű rajzolása van, már azért érdemes belenézni, de a története is nagyon jó. Sokan nem szeretik, mert nyugisabb tempójú és dialógusokon alapszik, de nekem ez az egyik kedvencem. Epizodikusság jellemzi megoldandó hétköznapi "rejtélyekkel", de van benne egy átívelőbb történetszál is.


Boku dake ga Inai Machi

Ebben a főszereplő pasinak van egy olyan képessége, hogy ha valami rossz történik körülötte automatikusan visszaugrik úgy 5 percet az időben, hogy ezt megakadályozza. Nem tudja irányítani a képességet, úgyhogy az időugrás addig újra meg újra megtörténik, amíg meg nem akadályozza azt. A történet maga azzal indul el, hogy valami borzalmas dolog történik egy közeli hozzátartozójával, így aktiválódik a képessége, hogy megakadályozhassa -- azonban nem 5 percet ugrik vissza, hanem vagy 20 évet, egészen 1988-ba. Ugyanis ahhoz, hogy megakadályozza a tragédiát, meg kell mentse egy osztálytársát, aki hatodikos korában tűnt el, hogy megakadályozza a láncreakciót.

2018. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Kotonoha no Niwa

Byousoku 5 centimeters

Hotarubi no mori e

2018. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Jaj elfelejtettem mondani hogy mindegyik movie (előző vagyok)
2018. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Omoide no marnie

Chihiro szellemországban

Wolf children

Fireworks

From up on poppy hill

Mindegyik film

2018. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

+1 Hyouka

+1 Hotarubi no mori e

2018. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!