Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyen animét mondanátok? :D

Ilyen animét mondanátok? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok^^

A helyzet az, hogy nagyon sok shoujo animében a főszereplő leányzók ilyen "mindenkivel kedves, minden problémát megoldó, feszültséget, vitákat helyrehozó" személységűek. (Pl.: Kakuriyou no Yadomeshi, Kamisama Hajimemashita, Clannad, Fruits Basket, stb.)


Nagyon cukik az ilyen szereplők meg minden, de már kicsit fellélegezhetnékem van valaki kicsit bunkóbbal😅. Elég sok ilyen slice of life, shoujo animét láttam már, de remélem van még olyan, amilyet keresek :D



Mondanátok légyszi olyan (shoujo, romantikus) animéket amiben a főszereplő lány menő, nemtörődöm / szerencsétlen, kétbalkezes (/beszólogatós, bunkó)?



Olyanokra gondolok, mint a Say 'I Love you', Karakai Jouzo no Takagi-san, Kimi ni Todoke (ennél az elején lévő kiközösítés és Sawako ügyetlensége szempontjából), Lovely Complex.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!^^



2018. okt. 23. 16:12
 1/9 anonim válasza:

Paradise kiss

Kamisama kiss

Saiunkoku monogatari

2018. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ és az animéket!

A Kamisama Kiss és a Kamisama Hajimemashita ugyan az, vagyis a főszereplő is az a tipikus (de amúgy nincs bajom vele) "kezesbárány", amilyet írtam.

A másik kettőt nem láttam még.

Köszönöm!^^

2018. okt. 23. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:

My Little Monster

Toradora!

Kaichou wa Maid-sama!

Sakurasou no Pet na Kanojo

Gosick

Ouran Koukou Host Club

Steins;Gate

Bakemonogatari

Neon Genesis Evangelion

Fate/stay night UBW

Full Metal Panic!

Inu x Boku SS

Ao Haru Ride

Itazura na Kiss

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu


Nem mind shoujo, viszont mindegyikben található románc, és tsundere/kuudere a női főszereplő.

2018. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én meg egy picit abból sokalltam be, hogy többnyire verekedős lány figurákba botlottam animékben. ;)


Pl ami zseniális anime:

Kokoro Connect

slice of life + testcsere, nemcsere.

Felnőtté válásról szól, nem csak testcserés, hanem egyre meredekebb, 5 érzékszerven túli élmények érik a diákokat, ezek között van egy karatés lány, akit megerőszakoltak korábban, ezért verekedős és távolságtartó a fiúkkal.

Inaba meg inkább a higgadt bölcset testesíti meg (szintén 18 év körüli lány), aki viszont időnkét kiesik a béketűréséből és ő is "beáll karatésnak". ;)

Nagyon igényes anime, de tudni kel, hogy míg eleinte látszólag ecchi vígjáték, hamar átmegy komor és komoly hangulatba.


Folytatása szervesen hozzátartozik, kvázi kicsúcsosodása a 13 részes évadnak:


Kokoro connect - Michio random (ez további 4 részt jelent).

2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* Michi random
2018. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aho Girl

Chihayafuru

Code:Breaker

InuxBoku SS

Kaichou wa Maid-sama

Kuragehime

Nana

Ouran Koukou Host Club

Servant x Service

Special A

2018. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A legtöbbet ismertem, de akadt amit nem. Köszönöm a válaszokat!!!
2018. okt. 26. 08:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Ez a kedvenc shoujo animém , azért mert bunkó egy kicsit a lány , makacs , a története is jó , mindenképp ajánlom :D

2018. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de már láttam. ^^
2018. nov. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!