Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani 3-4 részes...

Tudnátok ajánlani 3-4 részes animéket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Bármi jöhet, bármilyen műfaj, csak a kicsit rövidebb animéket meg tudom egybe nézni, mert a hosszabbaknál (10-12 rész) mindig kell egy kis idő, hogy rávegyem magamat arra, hogy folytassam...

Egy ilyet már láttam, a corpse party-t, azt egy este alatt megnéztem, de még egyszer mondom, jöhet bármilyen kategóriában, csak rövid legyen. ..



2019. jan. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jikan no Eve

Black Rock Shooter TV

Eiken

MD Geist

MD Geist II

Apolcaypse Zero

Garzey's Wing

Psychic Wars

Tenkuu Danzato Skelter Heaven

Mars of Destruction

Mnemosyne is

Kara no Kyouka

Dogs: Bullets & Carnage

Memories (3 eps)

Karas (6)

Petshop of Horrors (4)

Eve no Jikan (6)

5 Centimeters per Second (3)

Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen (4)

Top wo Nerae! (6)

Aru Tabibito no Nikki (6)

Dogs: Bullets & Carnage (4)

Kikoushi Enma (4)

Thermae Romae (3)

R.O.D OVA (3)

Sweat Punch (5)

Bungaku Shoujo: Memoire (3)

Denpa teki na Kanojo (2)

Vampire Princess Miyu (4)

FLCL (6)

Giant Robo (7)

KO Beast (7)

Photon (6)

Please Save My Earth (6)

Magic User's Club OVA (6)

Gundam 0080 (6)

Goldenboy (6)

Here is Greenwood (6)

Petshop of Horrors (4)

Macross Plus (4)

Blue Sub No 6 (4)

Area 88 (3)

Giant Robo Ginrei Specials (3) (must see original show first)

Garzey's Wing (3)

Puni Puni Poemi (2)

Shinesman (2)

Dragon Half (2)

Otaku no Video (2)

Eiken (2)

Bobby's In Deep (1)

Kodocha OVA (1)

Chirin no Suzu (1)

Interstella 5555 (1)


bocsi ha valamit többször írtam le :)

2019. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress anime-filmeket :) Ezek lehetnek fél órások vagy 2 órás filmek. Vagy olyanokat, amik részenként nem vagy alig haladják meg a 10 percet. Nem tudom sajnos, hogy milyen szavakkal tudsz ilyent keresni :( De amiket én láttam az utóbbi időben ilyesmiből:

Uchuu Senkan Tiramisu ("űragymenés" :) En nagyon szeretem. )

Akkun to kanojo (shoujo, egy középiskolás pár mindennapjairól szól, ha jól emlékszem)

Ani ni Tsukeru Kusuri wa Nai! (Shoujo/humor kategória, egy fiú-lány testvérpáros mindennapjairól)


Vagy vannak olyan animék is, amiknek nincsenek (túlzottan) összefüggő részei, de a 20-30 perces játékidő meg van. Ilyen például a Mushishi. Szerintem érdemesebb sorba nézni az epizódokat, de ha a 15-ket vagy a 6-kat nézed meg előbb (random mondtam) sem dől össze a világ. Asszem ilyen volt még az Osomatsu-san is, de arra nem vennék mérget.


Biztos unják már az olvasók, de beajánlom ide is: Animeaddits fórumán van olyan topik, ahol kérhetsz anime ajánlásokat. Leirod, hogy milyent szeretnél és az ott lévő tagok segíteni fognak. :)

2019. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Plastic Nee-san

Bokatsu Tenshi Dokuro-chan

2019. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább anime filmeket nezz de ha mindenképp pár részes animet akarsz akkor itt vannak ezek (nagyon imádtam őket és nagyon rövid) : Buddy go

Kenka Banchou Otome (girl beats boys- az angol címe)

Ezeket nem egy este alatt nezhetsz meg hanem kb fel vagy 1 óra alatt mind a kettőt tenyleg nagyon ajánlom (nem tudom hogy ezt már hányszor írtam le de tenyleg ennyire imádom és én azt sajnáltam hogy nem hosszabb)

2019. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!