Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudom megnézni a Fruits...

Hol tudom megnézni a Fruits Basket 2019-et? Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdődött az anime egészen az 5.részig megtaláltam az animét indavideon. De mikor megszerettem volna nézni a 6. részt, egyszerűen sehol nem találtam. A régit megtalálom, de az újat nem.

Valaki tudja, hogy mi lett vele és, hogy hol tudnám folytatni a nézését?



2019. máj. 30. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Most fut a sorozat, a magyar feliratozóknak meg gondolom nem volt ideje tartani a tempót a megjelenéssel. 8 rész jelent meg eddig összesen, hetente jön új.


Várnod kell.

2019. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még fent 1-5. - ig, akkor nézd meg, hogy melyik csapat fordítja és keress rá az animére a weboldalukon.
2019. máj. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Csak regisztrálnod kell.

Ha pedig cenzúráznák a linket, akkor a guddofansub oldalán megtalálod az aktuális projekteknél :)

2019. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.


Az első válaszolónak pedig csak annyit, hogy úgy értem, hogy nem találtam, hogy eltűnt szó szerint. :D A többi rész is, amit eddig láttam, azokat sem találtam meg.


De még egyszer nagyon szépen köszönöm <3

2019. jún. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!