Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 1 alkímia?

Witcher 1 alkímia?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet fozeteket kotyvasztani a witcher 1-ben? Gondolom kell hozza olyan kandallo, mint kaer morhenben, de azota vizimaban mar nem talalok... es nagyon kene a fecske.

2019. júl. 24. 10:37
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Bárhol ahol aludni tudsz, általában a veled barátságos emberek házában.
2019. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meditálhatsz tűznél (fogadó előtt), fogadóban (5 oren), Shani-nál (nappal kórházban, éjjel a házában, megtalálod a térképen), Thaler-nél és a detektívnél. Amint meditálsz a jobb oldalon feljön egy menüsor, ott keresd meg az alkímiát.

Ne ijedj meg, ha megvan minden hozzávalód de nem tudsz főzetet csinálni. Lehet, hogy kifogytál az alkohol bázisból (vagy hogy hívják magyar fordításban) ami szükséges az alkímiához. Úgyhogy előbb azt kell főzni. White Gull angolul, magyarul nem tudom, de ha végiggörgeted a főzetlistát megtalálod.

2019. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, a jobboldali menusort eszembe se jutott nezni es azt hittem kell konder, mint kaer morhenben amikor trissnek csintam a fozetket :D a 3at kijatszottam ketszer es ott teljesen mashogy mukodott az alkimia mint itt. Ahogy latom a fozetek sajnos elfogynak, hiaba van meg a recept allandoan potolni kell oket... konnyun jatszom, de meg igy is allandoan meghalok, szoval ipari mennyisegben kellene gyartanom a fecsket, nem tudtok jo eter-lelohelyet? :D
2019. júl. 24. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezekben van éter, szóval nézz el egy herbalistához vagy menj le a csatornákba fojtólidércet irtani.

2019. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ha sokszor meghalsz használd a kitérést, maradj mozgásban de még fontosabb hogy a megfelelő vívóstílust használd, ha jó ritmusban folyamatosan sebzed az ellenfeleket, akkor nem lesz lehetőségük támadni. Itt nem működik a megállok és csapkodok módszer.
2019. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen itt kicsit meg vagyok love... nekem ugy van beallitva, hogy az egerrel harcolok, es akkor utok, amikor megjelenik a nyil/tuzes nyil es probalok ugrandozni, de leginkabb arra torekszem, hogy en minel tobbet az ellenfel meg minel kevesebbet tudjon csapni. Ez mukodik is a fojtoliderceknel/embereknel, de most egy olyan kuldibe vagyok, ahol a mocsarban kell egy oreg csavot elkiserni egy szentelyhez. Na most itt vannak szep nagy husevo novenyek, amik kopkodnek ram mindenfelet, es akkorakat sebeznek, hogy eleg hamar lemegy a hp-m es iszonyu lassan no vissza. Menjek vissza, gyartsak ipari mennyisegu fecsket es ugy essek neki a dolognak? Kicsit el vagyok szomorodva, mert meg csak rendes bossfight sem volt igazan, de megis eleg benan megy a harc. A W3 rendszeret imadtam, ott rengeteget ugrandoztam, kombinaltam a jeleket, olajakat, bombakat, meg neha a szamszerijat is bevetettem es ugye boven volt poti is, mert nem fogyott ki max meditalni kellett. Tudom, hogy az 1 tok mas jatekmenetu, de nagyon szeretem a witcher vilagat es szeretnem kijatszani, csak kicsit nyogve nyelosen megy. Plusz a 3at kontrollerrel jatszottam, mert sokkal jobban tudtam ugy kombinalni a kardozast, jeleket stb, a W1ben meg csak eger-billzet van ugye. Nem vagyok kifejezetten jo jatekos (es lany is vagyok :D), a w3at viszont nem ereztem kulonosebben neheznek, ezert faj hogy ennyire el vagyok veszve az elso resszel :D egy szo mint szaz: minden hasznos tippet/otletet/segitseget szivesen fogadok a harcokhoz vagy barmihez :D
2019. júl. 24. 16:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es koszi mindenkinek a valaszt, mentek a zold kezecskek
2019. júl. 24. 16:43
 8/8 The Wounded Eagle válasza:
Relative fentebbi kolléga mindent le írt, de első és legfontosabb... Légy witcher! Ismerd az ellenséget. Ha nem olvasod a bestiáriumot meg vagy lőve. Ha szedsz le kis segítséget akár appot a lényekről kicsit könnyebb lesz. Ugye az egy eleve szar abból a szempontból hogy Gerci elvesztette az emlékei jó részét és még azt sem tudja mit hogy és mivel érdemes támadni.
2020. márc. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!