Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 végleges kitiltásban...

Martontothxd kérdése:

Metin2 végleges kitiltásban segítség? Tovább lent

Figyelt kérdés

Srácok, a 15 éves öcsém jó ötletnek találta, hogy mod-ot vagy bot-ot használ metinbe(vagy mi az isten az).

Az egészről én sem tudtam. Az ő felhasználója ugyan azzal az e-mail címmel volt regisztrálva mint a saját accountjaim. Pár nap után jött az e-mail, hogy véglegesen kitiltva(az összes account ami azon az e-mailon volt) A saját accountomra még sé is volt töltve, mi a teendő ilyenkor? Valaki tudna segíteni, hogy ezt Metin2 Játék Támogatáson hogyan kellene elmagyarázni? Még ha nem is oldják a bant, legalább egy próbát megérne, mert nagyon sok minden odaveszne a felhasználómmal együtt(Jó cuccok, SÉ,Huf) Előre is köszönöm a segítséget! :))



#Metin2 #privát szerver #metin2 tiltás #metin2 játék támogatás
2019. júl. 25. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha akarod megpróbálhatód a support-ot de tökre fölösleges, úgysem fognak semmit tenni. A regisztrálásnál elfogadtad a felhasználói feltételeket, ami kimondja hogy bárminemű csalás esetén bannolnak és kész.


Meg mi alapján tudják ellenőrizni az állításaid hitelességét? Nem ellened szólok de ha minden bannolt ráfogná az öccsére,húgára,macskájára,stb hogy ő volt aki használta és nem akit bannoltak és ezzel visszaállítanák fiókot akkor abból elsőnek hatalmas botrány lenne, másodszor orrba-szájba mehetne a csalás, harmadszor ez miatt mindenki ott hagyná a játékokat. Ezért is van csalás,bot,mod és egyéb eszközökre bann szabály.


A Lényeg: Sajnos öcsédnek hála mindketten buktátok az account-jaitokat. Elnézést ha nyers voltam de sajnos ez a kőkemény igazság a játékpolitikákban.

2019. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
1. vagyok. Annyit még hozzátennék mert az előbb elfelejtettem még odaírni hogy örülhettek hogy csak az összes azon az email-en lévőt bannolták és nem IP alapú bann-t kaptatok mert akkor soha többet nem tudnátok játszani vele, már ha ez vigasztal valamennyire. :(
2019. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszodat! Kérdést zárom!
2019. júl. 25. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, hogy hány ~13 éves jön az "az öcsém volt!!!" sztorival... Írd csak meg nekik ezt a sztorit. Most mondanám, hogy biztos jót fognak röhögni, de naponta több tucat ilyet kapnak. Ezt most megszoptad, legközelebb nem csalsz.
2019. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!