Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki emlékszik ennek a...

Valaki emlékszik ennek a játéknak a nevére?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt (3-4-5) volt egy ilyen állatbefogós játék, de nem rendes állatok voltak benne, hanem olyasmik mint a pokémonok. Volt többféle hely: a házad ahol 4 vagy 5 kedvenc ilyen befogott valamid lehetett, mögötte egy kert ahol a többi állatka volt, és egy egész nagy bejárható terület. Az egyik területen lehetett fát vágni, meg füvet és különböző növényeket szedni, aztán volt valami volcano island (vagy ehhez hasonló nevű) hely ahol felbukkantak ilyen állatok és a meglévőiddel le kellett győznöd. Ha sikerült akkor tiéd lett az is, ha nem akkor volt egy ilyen templom és fel kellett támasztani a meghalt állataidat. Meg az maradt még meg, hogy volt egy ilyen könyv amiben az összes állatod elementjét, képességét és szintjét lehetett látni. Egy kicsit a fnaf worldhöz tudnám hasonlítani a játékot. Grafikára egyáltalán nem 3d-s, még a kamera se forgott hanem egy fix nézőpont volt.

Esélyes hogy facebookos játék, de sajnos nem emlékszem biztosra. Az tuti, hogy online játszottam, semmit nem kellett letölteni és ingyenes volt.

Bocsánat ha kicsit hosszú és érthetetlen, napok óta keresem és egyszerűen nem találom sehol, pedig angolul próbáltam. Ha valaki tudja, nagyon kérem írja le! :(



2019. júl. 26. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Basszus pont most találtam meg :D

Miscrits of sunfall kingdom ha valakit érdekel, fogalmam sincs hogy találtam meg

2019. júl. 26. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Miscrits of sunfall kingdom
2019. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!