Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veletek előfordult már hogy...

Veletek előfordult már hogy abba kellett hagynotok a kedvenc játékotokat valamiért?

Figyelt kérdés

Például mert egy online játékról van szó, és ahogy magasabb szintre léptetek, már nem tudtátok tartani a tempót? Vagy mert valami fontosabbra (suli, meló, akármi) kellett koncentrálni?

Velem épp ez történik. Nagyon szeretek egy online játékon játszani, elég messzire eljutottam, van egy csomó karakterem, skinem, OC-m, minden amit el lehet képzelni. Év végén épphogy átmentem matekból, és belegondoltam, hogy szeptembertől nincs mese, tanulni kell. Valamint, mint fentebb említettem, ahogy magasabb szintet értem el, már nem tudtam tartani a tempót, mindenki jobb volt nálam, és nem bírtam. Volt hogy elsírtam magam, mert másodperceken belül meghaltam és utáltam magam amiért eddig eljutottam és most elcseszem az egészet. Nagyon szeretem ezt a játékot, és nem akarom abbahagyni, de a suli miatt valószínűleg kénytelen leszek. Illetve mostanában elkezdtem rajzolni, és abban is szeretnék fejlődni.

Ti voltatok ilyen helyzetben? :(

Tisztázzuk, tudom hogy van ennél nagyobb probléma is az életben, és hogy nem a játék a legfontosabb. Egyet is értek, de mint említettem, nagyon szeretem, a karaktereket, a történetet, mindent. Ezért nem tudom mit tegyek, próbálkozzak még, vagy hagyjam a fenébe?

Köszönöm szépen előre is annak aki segít és nem bunkózik!



2019. júl. 26. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Először is egy kis bántás.:

Elég szomorú hogy ennyire beszippantott ez a játék. Szörnyű hogy a mai “kicsik” mennyire szívszakadásnak élik meg, ha pl valaki jobb egy játékban nála vagy ha naponta csak 2 órát tudja a seggét növeszteni a játék előtt... ( ez nem csak neked szól.)


Amúgy. Igen volt, én is szoktam pc-n is játszani, boxon is. Ellenben én hála az égnek nem vagyok ennek a korosztálynak a tagja. Nehogy azt hidd, 22 vagyok. És csaj. Viszont én nem sírok ha 1 hétig nem tudok leülni a konzolommal a kezemben. Pont most várom hogy a boxom frissítse a játékom, mert nem játszottam 3hete és rengeteg újítás kijött. Gyors a netem, de már 3/4órája telepít. 23GB. Mellette sulizok és dolgozom... képzeld, lehet így is élni.


Az első időszak nehéz a leszokásban, mint a drognak, mert ez már fűggőség... de könnyebb lesz. Kezdj el élni, mert ha bekerülsz a “nagybetűs életbe” csak rosszabb lesz. És nagyooooon fogod bánni hogy egy játékra pocsékoltad el az időd. Mikor reggel 8kor elmészt otthonról és este 5-6kor hazaérsz. Aztán kaja, fürdős és max 1-2 óra játék vagy film megy majd, mert fáradt leszel.

Én már bántam meg, hogy hagytam (nálam csak) 3-4 hetet egy játék uralt. Napi 7-8-10 órákat játszottam. Legenda voltam benne. És mit értem el vele?! Semmit. Csak elvesztettem az életemből azt a durva egy hónapnyi időt.


Jó hogy kinyilt a szemed. Csináld végig és nem kell befejzni a játékot csak csökkentsd úgy a suli is jobban fog menni és lesz időd barátokra (kint is vannak barátok, nem csak a képernyő előtt), hobbira, és ami a legfontosabb: magadra.

2019. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon várom már hogy 18 legyek és dolgozhassak (akár suli mellett, de ez most nem lényeg). Úgy gondolom hogy ha lenne mit csinálnom egész nap, délelőtt+kora délután suli, utána meló, akkor nem lenne időm annyit játszani és könnyebben le tudnék szokni róla. De most hogy nyári szünet van, semmi de semmi dolgom nincs, még nyári gyakorlatot se kell csinálnom, és most nagyon sokat játszottam...

Köszönöm hogy megosztottad a véleményed/"történeted". ^_^

2019. júl. 26. 20:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán fleselek be, de olyankor nagyon durván.

Annyira, hogy akár suliba se mentem be, ha kijött egy új GTA :D

Szal nem nagyon volt ilyen, de mondjuk ez annak köszönhető, hogy engem az online játékok nem kozgatnak meg, a sztori mód a kedvencem inkább.

Viszont tetszik nagyon a kérdés, eszembe jutott, amikor anno nekem is volt még nyári szünet, aztán egész nap vertem az akkor frissnek számító Street Legal játékot, vagy az új Vice Cityt.

De jó is volt, amikor már hajnalban szóltak a szüleim, hogy na most már elég volt, aztán lefeküdtem aludni, 11kor keltem, stb.


Másnap mentem át haverom hoz, hogy hol jár, a másikat telón hívtam fel:D

2019. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát velem volt már hogy abbahagytam online játékot mert mérlegeltem magamban a következőket.


- Az hogy én jó leszek ebben és van több ezer katonám, kastélyom....mi egymás. Ez mire jó ?


- Egy ponton túl egyszerűen b...szt. az agyamat hogy napi szinten erre elkel b.....sznom 3-4 órákat a szabadidőmből amit bocs de mással is tudok tölteni mint egy nyomorult level csíkot növeszgesek.


- És egy SP modellű játékkal ellentétben ennek soha nem lesz vége. Csak még több karakter, katona kastély.... egyszerűen már sajnáltam erre az időt.


Ez volt úgy 17-18 évesen életemből egy fél év.

Azóta csak Single játékokat játszok legfőképpen azért mert az nincs időhöz kötve. És van vége a Story-nak.

2019. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A single playerek jobbak lehetnek?

Nagyon szeretek neten/játékon ismerkedni játékostársakkal, ezért nem gondoltam még arra hogy olyan játékkal játszak amit csak egyedül lehet...

2019. júl. 26. 21:36
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

"A single playerek jobbak lehetnek?"


Hogy kinek mi a jó, azt szerintem mindenki öntse el magának. Mindenesre nálam nem gond ha épp nincs net.

Egyébként meg SP-ben is van coop mod pl Wolfenstein: Youngblood pont ma jött ki.

2019. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze ha gépen játszol akkor oké, single player pc játékokat szeretem, de elég gyenge a gépem, így telefonon tolom a legtöbb dolgot :) és szerintem (de csak saját vélemény) androidon gyérebb a választék, én legalábbis baromi sokat tudok válogatni ;w;
2019. júl. 26. 22:57
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

"de elég gyenge a gépem"


Hát tudod erre a hobbira elégé szükséges pénzt áldozni.

Akár pc akár konzol. (Mondjuk mobilon soha nem játszottam.) Sajna az égből nem hullik le ingyen a 2X8GB DDR4 ram meg a MSI GTX 1660 Ti. Meg a többi ház, HDD, táp....

2019. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Pedig örülnék neki xD

Gépes játékra azért sem szoktam rá mert annyira rossz a gépem hogy elég gyakran kap kék halált. Így nem nagyon merek belevágni semmibe, meg amúgy sem vagyok egy nagy PC-s, mindig is mobilon játszottam inkább ^^

2019. júl. 26. 23:19
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

"Pedig örülnék neki xD"


Szerintem nincs olyan ember akinek ne jutott volna eszébe az hogy 1X vesz 1 gépet azt elvan vele 20 évig.

Ha persze csak az nem gamer pc. A gyártóknak nem buli ha nem veszel új cuccokat. Ezt hívják úgy hogy tervezett elavulás. Undorító dolog de nem tudsz vele mit kezdeni.


"annyira rossz a gépem hogy elég gyakran kap kék halált." A kék halál az övöltű jel hogy hibás vagy haldoklik a merevlemez. Ha bármi van azon a lemezen ami fontos még most szedd ki.


És cseréld le erre.


[link]


Több mint 10 éve használok WD lemezeket soha nem mentek tönkre. Az 1. 300 GB-sem is tökéletesen működik a régi gépemben csak ma már max egy W7 van rajta Office meg bizonyos mappák.


A linkelt modellt 15-ben vettem 2. HDD-nek.

És a 7200rpm az elég gyors is.

2019. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!