Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek már nagyon régóta egy...

Keresek már nagyon régóta egy játékot?

Figyelt kérdés

Egy plüss szerű figura a karakter, akivel kis buborékokból kell kimenteni kiss-plüss dolgokat, akik aztán követnek, amerre megyek, végül pedig szörnyek elől is menekülni kell (azt hiszem). Különböző pályák vannak: jeges, fa padlós, füves pálya.

Aki tudja segítsen kérem, mert már túl sok időt pazaroltam a keresésére :D Tenxy



2019. júl. 30. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés körülbelül egyidős ezzel a honlappal. Szerintem már több százszor feltették, de emlékezetem szerint senki sem tudott rá választ adni. Biztos, hogy létezett ilyen játék, ezek szerint idehaza rettentő népszerű volt, nekem is több ismerősöm adott már róla a tiédhez hasonló leírást, de sok-sok órás guglizással sem sikerült rátalálnom.
2019. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ettől tartottam. Na mindegy egyszer majd a tolószékemben valaki megsúgja nekem talán életem kérdésére a választ.
2019. aug. 2. 00:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Iggle pop! emberek el se hiszem, de megtaláltam
2023. febr. 6. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hurrá! Akkor ezt el is mentem, mert biztos szükség lesz még rá. :)
2023. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!