Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok egy top 14-es listát...

Tudnátok egy top 14-es listát állítani a legjobb Call of Duty kampányokról a legrosszabbig?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Úgy sz r az egész, ahogy van, 10 éves hülyegyerekeknek kitalált shooterek ezek, csőfps-ek, ahol még az energia is visszatöltődik! Komoly gamer le sem ül eléjük, inkább a nagy klasszikusokat tolja kampányban, mint Blood, Goldeneye, Half Life 1-2, Dark Forces és a DF2-Jedi Knight... de jó a Call of Juarez: Gunslinger kampánya is, ezek mind oda-vissza verik a COD-okat.
2019. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ezek szerint kedves "komoly gamer" te nem játszottál az olyan legendákkal mint a CoD 2 vagy a 4?
2019. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem volt számodra egyértelmű a kérdésem, minek jössz ide fölöslegesen fikázni? Nem ezt kértem..
2019. júl. 30. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom nekem is ez volt, hogy ennyi sületlenséget mint amit az első összehordott. :D


Amúgy ha első helyet kéne választani akkor tuti vagy az 1 és az UO kerülne oda vagy a 2, de inkább az 1, valahogy kampány terén ott volt a legjobban kidolgozva, hangulatot is nagyon megfogták.

Mögéjük jön nálam a WaW, bár ez elég szubjektív mert alapból is szeretem a témakört.

Utána a BO széria, viszont itt leginkább az első rész tetszett a maga hidegháborús történetével, a következő két rész annyira már nem volt maradandó számomra.

Következő az MW széria, bár itt valamiért én nem voltam annyira elájulva az MW1-től, mint ahogy sokan, hogy repülőből támogathattunk stb, viszont pörgős volt legalább, főleg az MW2.

WWII-t tenném ide utána, valahogy amennyire vártam, hogy végre ismét hozza a hangulatot, aztán mégis annyira sikerült felejthetővé alakítaniuk, bár pont mostanában tervezem, hogy újra nekiesek.

A többiek, Ghost, AW, IW, közül még a Ghostot tenném be utolsónak, de az AW és IW kampánya tulajdonképp totál feledésbe merült, IW-ről is csak annyi ugrik be, hogy szerepelt benne a Havas Jon alakító színész, meg nem volt teljesen lineáris talán vagy iylesmi.

2019. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

Iw

mw2

CoD4

MW3

Black ops

WAW

Ghosts

Black ops 3

Ww2

Aw

Bo2

2020. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!