Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Használt Far cry 3, illetve...

Használt Far cry 3, illetve használt Assassin's creed 3-at szeretnék vásárolni. Mik lehetnek a hátulütői?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pc-re az, hogy aktiválva van uplayen, szóval ha nincs saját kulcsod, akkor jobb, ha Collector’s Editiont veszel, mert csak dísznek lesz jó.
2019. júl. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne a hátulütő? Megveszed a lemezt és játszol! Ennyi. Nem értelek. Én is eladtam a Far Cry 3 lemezemet, simán játszik vele aki megvette...
2019. júl. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

PC játék esetén semmit nem ér a lemez, mivel nem csak telepíteni kell a játékot hanem belépni az online fiókba is, hitelesíteni hogy legális példányod van. Ha ahhoz nem kapod meg a hozzáférést, akkor a játék el sem fog indulni (átadni, elcserélni, eladni ezeket nem lehet, mert kitilthatják).

Ha aktiválókódot kapsz, de azt már korábban aktiválták, az többször nem használható fel egy új fiókban.

2019. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3-as ez nettó baromság! Mindkét játék működik offline telepítéssel is! Tudom, mivel megvannak! Eredeti lemezen! Vagyis az egyik csak volt, mert már eladtam.
2019. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Például a Gta V-nél tudom hogy felhasználóhoz kötött, viszont a Far Cry 3 viszonylag régebbi játék, itt is úgy van?
2019. júl. 31. 18:46
 6/12 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
Far cry 3 az single player úgy miint az Assasin's creed 3, vagyis internet kapcsolat nélkül is tudsz velük játszani, ami azt jelenti hogy nincs hátulütője, egyébként nem értem ki az aki ilyen játékokat vesz manapság ha sokkal egyszerűbb beszerezni akár torrentről pc-re akár lemezre (XBOX, PS egyaránt)
2019. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor így az online, multiplayer részével nem is tudok játszani?
2019. júl. 31. 19:56
 8/12 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
Számítógépre veszed?
2019. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen
2019. júl. 31. 21:12
 10/12 wildapple válasza:

Nem fog működni, mert a PC (Windows) verzió a Far Cry 3-ból vagy Steam vagy a későbbi változatokban (Far Cry Collection) már UPlay-t kiszolgálóprogramos aktíválásat követel.


Protection: Orbit + Uplay / STEAM (Ubisoft DRM)

2019. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!