Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem töltenek le a...

Miért nem töltenek le a játékok a play áruházban?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt a játékok/alkalmazások letöltésével, de ma, mikor le akartam tölteni egy játékot, azt vettem észre, hogy 2 órája folyamatosan kiírja, hogy a telepítés folyamatban, de egy százalékot sem töltött. Kipróbáltam más alkalmazással, és mindíg ugyanez történt. Ellenőriztem, és a wifi kapcsolat is jó volt,egyszer sem szakadt meg és bőven van még tárhelyem is úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma. Előtte nem frissítettem semmit, és nem indítottam újra a telefont. Ha veletek is volt ilyen, akkor kérlek írjátok meg, hogy ti mit tettetek.

2019. júl. 30. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Huawei/Honor a telefonod?
2019. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is, de még nem sikerült megoldanom. Samsung Galaxy A6-om van.
2019. júl. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Farkas999 ***** válasza:
Volt nekem is ilyen, de egy pillanatra felvillant a letöltés közben egy pici piros felírat "az alkalmazás ellenőrzés alatt". De lehet, hogy a telepítés közben volt. Szintén A6-om van. Talán 2-3 két nap múlva, de sikerült telepíteni
2019. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem Samsung galaxy A5 2017-em van. De már megoldottam a problémát azzal, hogy vagy hatszor indítottam újra a telefont
2019. aug. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!