Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortniteban lehet kereskedni...

Fortniteban lehet kereskedni az itemekkel/vbuck-al?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon értek a játékhoz de szerintem kereskedni nem lehet max valahogy lehet Vbuckot adni másnak és ha akarsz venni valamit item shopban kiírja azt hogy buy as a gift.Úgy tudom,hogy ha megveszel valamit ajándékként oda tudod a di a barátaidnak.Úgy tudom hogy ezért még emote-ot is kapsz (nem biztos).
2019. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :) Ingyen nem lehet semmit szerezni benne?
2019. júl. 31. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: A kozmetikai cuccok kb. 75%-át ingyen lehet megszerezni, egyszerűen sokat kell játszani a Battle Royale móddal. A maradék 25%-ot kizárólag V-Bucksért lehet megvenni.

Ha játszol a Save the World játékmóddal is (ezt csak valódi pénzért -forint, dollár, euró- lehet megvenni), rendszeresen kapsz V-Bucksot a napi bejelentkezés mellé. Nekem ezekből most 2500 V-Bucksom van, de egyszer már elköltöttem 2000-et. Szerintem simán visszahozza az árát a Save the World.

2019. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na igen de az is fizetős :D Nekem nincs még kártyám, telórol meg nem lehet gondolom.. Azt mondod anélkül is lehet akkor? Mondjuk most, season váltás miatt, megint 10 szintenként ad 100-at az is egész jó, csak egy kaszát akarok vagy ilyesmi, meg max glidert, a skint talán legutoljára. :D
2019. aug. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!