Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortniteban hogy van még a...

Fortniteban hogy van még a 8éves kisgyerekeknek is rengeteg skinje?

Figyelt kérdés

Valami ingyenesek csak vannak akkor nem?

Vagy kódot lehet beírni és ad?


2019. aug. 1. 01:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Úgy, hogy apuci-anyuci pénzén megveszi! Meg csal! Ennyi
2019. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Pontosan ahogy az első is írtam. Sok kis vérpistikének megveszik a szüleik...


Ezért nem kell Fortnite,Csgo és Minecraft-ozni mert ezek a játékok legalja.

2019. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Hé, Minecraft jó, Minecraftot nem szidni! :)
2019. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Az érdekelne,hogy egy kisgyerek hogyan tud "csalni" a Fortnite-ban, mert ez még felnőtt hackereknek sem sikerült.

Egyrészt én is ismerek jó néhány családot, ahol a kisfiú valódi játék helyett valami gyökér skint kér születésnapjára, másrészt ha valaki megveszi forintért a Save the World játékmódot, napi login bónuszként is kaphat V-Bucksot, meg a PvE napi küldetések is adnak.

2019. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3. válaszoló, de a Minecraft sem 1 "jó" játék. Talán a 6-10 éves korosztálynak elmegy. Viszont az ennél idősebbeknek erősen khmmm... DE abban egyetértek hogy még mindig jobb a minecraft mint a másik 2 alja játék a Fortnite és a Csgo. Ha ez a 3 közül kellene választanom kőtelező jelleggel akkor tuti minecraft lenne mert azért valamivel több "értelme" van a másik kettőnél.
2019. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon tetszik a kreatív sandbox jellege, a redstone építmények, a kreatív lehetőségek, és a sima survival része is. Szerintem egész jó játék :)
2019. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudom, hogy mit pattog itt szinte mindegyik válaszoló (tisztelet a kivételnek). Nem tudom mi a probléma azzal, hogy egy gyereknek az anyja/apja megvesz egy kinézetet egy játékban. Miért vagytok ennyire maradiak lassan 2020-ban? Lassan el kellene fogadni, hogy a generációk változnak (akár jó/rossz irányba) 6-7 évvel ezelőtt is ugyanezt hallgatta az ember, hogy "A mai fiatalok(vérpistikék) így meg úgy)Ha pedig nem tudsz kibékülni a mai világgal akkor a technikai fejlődést okold. :) Nem várhatod el egy gyerektől, hogy kimenjen focizni amikor szinte az összes gyerek a gép előtt ül és a játszóterek meg üresek. (Remélem éreztétek a mondanivalót és nem konkrétan azt látod a szemed előtt amit írtam)
2019. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nekem egyedül a virtuális javakkal van a bajom. Iszonyú mennyiségű pénzt kiadnak egy nem létező dologra, ami semmiféle hasznot nem hajt, előnyt nem ad, csak "jól néz ki". A XXI. században a SEMMI lett a legkívánatosabb, legjobban eladható árucikk. Senki ne mondja nekem, hogy ez normális!
2019. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem ezért írtam ki, elnézést ha ez a 8éves dolog került hangsúlyba, én nem így szántam, tényleg csak nem értettem. :) Azthittem lehet ingyen is szerezni, mert alapjáraton elég csöves karakterek vannak meg stb. Mindegy köszönöm mindenkinek! :)
2019. aug. 2. 12:54
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Hogy meritek a minecraftot és a csgo-t összehordani a f*snájttal?

A minecraft nem csak 6-10 évesknek van megsúgom 😃.

Nagyon sok renndszert lehet benne csinálni. Úgyhogy minecraftot nem szidni mert megbánod 😄

2019. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!