Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudnak a barátaim...

Miért nem tudnak a barátaim csatlakozni a minecraft szerveremhez?

Figyelt kérdés
18-20 évesek vagyunk és kitaláltuk hogy jó lenne nosztalgiázni. Ezért ahogy régen is, én megcsináltam a szervert, a port forwardingot, én fel is tudtam csatlakozni, de ők nem. Videó alapján csináltam, de fejből is ment volna, mert kb mindent úgy kellett mint régen. Kb 3 éve mikor az első szerverem csináltam minden ment egyből, de most akármit próbáltam nem működik. Nagyon boldogak lennénk ha valaki tudna segíteni. A választ előre is köszi! (nem hamachis)

2019. aug. 1. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lopott vagy eredeti a játék?
2019. aug. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. pontosan melyik verzióról beszélünk? Ez már sok mindent meghatároz.

2. server.properties-t nem ártana bemásolni, lehet nincs jól beállítva vagy elgépeltél valamit, nincs jól megadva a port forward stb. [link] itt meg tudod nézni az aktuális külső IP címedet (gép újraindításkor hacsak nem fix statikus címed van, mindig változni fog, erre figyelj)

3. a saját külső IP címeddel próbálkoztál felcsatlakozni a saját szerveredre, vagy simán a 192.168.X.X fajtával?

4. Milyen videó alapján állítottad? Link? Ha mindent próbáltál akkor nyilván videót is néztél, mi lehetett a gond, mit rontottál el.

2019. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eredeti, 1.14.3, server.properties-ben biztos hogy minden jó 3an is átnéztük többször, a port nyitásnál melyik ipt kell megadni a 192.168...-osat vagy a whatismyipaddress-eset? a 3 legnézetted 1.14es szerver csinálós youtube videókat néztem
2019. aug. 1. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!