Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gothic átt irtam "subTitles=0...

King1 kérdése:

Gothic átt irtam "subTitles=0 1esre de nincs felirat fel is frissitettem a system mega packot is fel raktam kérdéseket láttom amiket fel lehet rakni a másik karakternek de már a válaszát nem láttom. Felirat minden engedélyezve van mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a Gothic első része?


Ha igen, feltelepítetted az 1.08k Patch-et? És a PlayerKit-1.08.k -t is, mielőtt a G1Classic-SystemPack-1.1.exe -t vagy újabbat (pl. 1.7) feltelepítettél? Ugyanis a sorrendjük is fontos. Ha esetlegesen magyarítást is fel akarsz telepíteni, csak ezek után lehet.


Én ilyen sorrendben telepítgettem, és nem volt probléma, az ini fájlt sem kellett szerkesztgetnem, mert Beállítások menüből beállítottam a Feliratokat.

2019. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legujabbak raktam csak fel lehet itt rontottam el .meg probálom a javaslatod szerint .


Köszönöm a válaszod

2019. aug. 6. 09:08
 3/5 A kérdező kommentje:
ebben sorendben raktam fel és a felirat még mindig nem látszik a válaszoknál mikor kérdezek és válaszolnak
2019. aug. 6. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek! Akkor félreértettelek. Sajnos nem tudok segíteni ezek szerint.
2019. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy meg próbáltad
2019. aug. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!