Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adott az alábbi konfig,...

Adott az alábbi konfig, milyen minecraft modpackok futnának rajta rendesen?

Figyelt kérdés

CPU: A4-5150M

GPU: Radeon HD 8670M

RAM: 8GB DDR3

1TB HDD



2019. aug. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy ilyen specifikációkkal 1.7.10-ig bármilyen modpackot tudsz játszani.

1.10.2-1.14.4 közötti verziókon meg ilyen maximum 120-130 modosakat.

2019. aug. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm!
2019. aug. 8. 11:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, megpróbáltam a The Ferret Business-t, tettem be optifine-t is és hát mikor betöltené a mapot vagy egyből kidob, és kiírja, hogy "A fatal error has occured, this connection is terminated", vagy ha betölt akkor meg ugrál az fps, néha leesik nullára, néha 100 felett is van, de ezt másodpercek alatt valtogatja. Tippem szerint a processzorom kevés neki, de ha valamilyen szoftveres probléma lenne, akkor mi lenne az?
2019. aug. 8. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsődleges opció hogy vegyél le minden videó beállítást az MC-ben, V-Syncet mindenképp offra.

Szoftveres hiba ... esetleg a java elavult, egy gép újratelepítés, mert lehet le van már terhelve a rendszer ... több hirtelen lehetőség nem jut eszembe.

Esetleg 1-2 mod vagy azok feature-jei, ami nagyon leterheli a gépet, amikor van a generálás pl. a Lycanite's Mobs eléggé erős erőforrásigénylő mod, főleg a monster raid eventjei során, az új mob modellek is.

De ahogy elnéztem a modlistát, eléggé masszív :/

2019. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!