Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft-nak szeretnék...

Baguette kérdése:

A minecraft-nak szeretnék több ramot engedélyezni hogy kell?

Figyelt kérdés
A minecraftom tört nem vettem meg csak letöltöttem,titán launcher.A launcheren belül nem működik és ha java ban írom át akkor sem.

2019. aug. 9. 20:01
 1/5 he84 ***** válasza:
100%

Hát pedig a launcher-en belül kell, csakis ott lehet átírni a RAM-ot hozzá. Valószínűleg nem jól, nem jó helyen próbáltad. Nekem is Titan Launcher-em van a Minecraft-hoz. Tudtommal az mindegy hogy tört-e, vagy nem, mindenképp ugyanúgy kell működnie, főleg ennek a részének. Úgy kell, hogy a launcher-en belül bal alul az Edit Profile.on belül a JVM Agruments mellett átírod. Attól is függ, hogy összesen hány GB RAM van a gépedben. Nekem például 8 GB RAM-om van összesen és erre írtam át korábban:

"-Xmx3G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn200M"

Így nagyjából összesen 3 GB körülit használ fel, legalábbis a betöltéshez, de néha 4-5 GB-ot is felhasznál, megfigyeltem néha a feladatkezelőben a háttérben kíváncsiságból. Bár én több mod-ot is használok hozzá, főleg emiatt adtam hozzá több RAM-ot, mert amiatt inkább kell. Nem mindegy, hogy hány GB RAM van a gépedben és nem mindegy az se, hogy használsz-e hozzá mod-okat, vagy sem. Ezeket figyelembevéve a példám alapján ott és úgy állítsd be, ahogy itt leírtam. Működnie kell.

2019. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ott a java confignál van valami úgy kezdődik, hogy xmx1G és ott az 1G-t át kell írni, 512M vagy 4G vagy 8G, attól függ, mennyit akarsz.
2019. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
100%
Én is ezt mondtam el neki 2-es válaszoló, csak kicsit részletesebben, pontosabban, mert nem találta és hogy tuti ne tévessze el.
2019. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat sokat segítettetek vele TÉJNLEG! Már rendesen játszhatok ezzel is.
2019. aug. 12. 21:02
 5/5 he84 ***** válasza:
Nincs mit.
2019. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!