Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számít az, hogy egy játékot...

Számít az, hogy egy játékot Teljes képernyős vagy Ablakos módban játszom?

Figyelt kérdés

A Witcher 3 nagyon-nagyon minimális grafikával sem futott. Mivel imádom a játékot ezért végigtoltam,de egy kínszenvedés volt. A DLC-ket már nem akarnám ennek alávetni. Azt vettem észre,hogy ha abalakos módban játszom sokkal jobban fut,sőt tökéletesen.

Nem értek hozzá,és még csak egyszer volt alkalmam kipróbálni,de ez létezik? Mármint nincs gépem hozzá(pont minimum alatt vagyok),és ablakos módban tökéletesen fut?

Vagy ez csak egy véletlen?



2019. aug. 13. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Jól értem, hogy ott van előtted, tökéletesen fut de azért kiírsz egy kérdést, hogy tényleg jobban fut-e?
2019. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Játszottam vele. Sokat. De nyílván nem tolhatom 24 órában. Mire erre rájöttem már "késő" volt. A gépet alvó allapotba raktam,de nem vagyok otthon. Telefonról írok. Az a kérdés lényege,hogy ha belapcsolom a gépet,akkor működni fog e?
2019. aug. 13. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Várj, hozom a kristálygömböm...
2019. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Légyszíves. Értékelem a humort, ment a zöld kéz, de hozzá értő válasz kéne.

Általánosságban igaz e,hogy az ablakos játékok jobban futnak a teljes képernyősöknél?

2019. aug. 13. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Akkor miért nem ezt kérdezed meg, miért tök mást?


Általánosságban nem igaz.

2019. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdést olvasd el mégegyszer szerintem,de amúgy köszi,örök hálám.
2019. aug. 13. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy alacsonyabb felbontásban fut ablakos módban.
2019. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Ma megnéztem,beléptem a játékban. Szándékosan teljes képernyős módban indítottam el,persze élvezhetetlen volt.

Aztan kisablakra váltottam. Működik minden,köszönöm. Fogalmam sem mi a fene lehet. A felbontás eddig 800×600 volt(nem értek hozzá,de valami ilyesmi volt) most 1024xvalami szóval még nagyobb is lett a felbontás.

Erdekes,de örülök neki. Azért írom hátha kéne valakinek. :)

2019. aug. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!