Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játék amivel egy napot...

Olyan játék amivel egy napot el lehet tölteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy olyan játékot keresek amivel el lehet tölteni egy egész napot, szar az idő, szar a kedvem, szóval úgy döntöttem ma játszok :D Sztori alapú játékot keresek, nincs egy atom erőművem, de azért elég jól bírja a játékokat. Pc platform. Köszi mindenkinek!

2019. aug. 15. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"nincs egy atom erőművem" ez édes kevés. Pontos gép adatokat kérünk, különben ne lepődj meg ha olyat írunk amit még a "nem atomerőműved" sem visz el. Mindenkinek más és más gép esik az "atomerőmű" kategoriába. Ami egyiknek lehet még kis gépigény az másiknak már túl nagy...


De kérdésre is válaszolva:


Life is Strange 1-2,BtS


Star Wars Kotor 1-2


Witcher 3


Assassins Creed: Ezio trilogia


Saints Row 4(mikor a GTA találkozik a Prototype-al xDD)


Dragon Age Origins


GTA Vice City/San Andreas


Mass Effect trilogia


Meg még sorolhatnám, de pontos gép adatok nélkül és hogy konkrétan milyen besorolású játék érdekel(oké hogy story alapú de abból is van rts,tps,fps,stb) per pillanat ennyi elég.

2019. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából az AC szerű játékok a kedvenceim, witchereken túl vagyok, gta-kon szintén, és a config egy i7 6700hq, egy 960m kártya, és 8 GB ram.
2019. aug. 15. 10:00
 3/6 anonim válasza:
62%
Counter-Strike 1.6
2019. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Garott ***** válasza:
100%
What Remains of Edith Finch: kb 1 óra a játék, de szerintem baromi jó a töténet, és a megvalósítás is.
2019. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Subnautica
2020. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó

Ja bocs ez nem annyira AC szerű

2020. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!