Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok belépni, hogyan...

Nem tudok belépni, hogyan oldjam meg, ha SWTOR-ben One time password-ot kér?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Regisztrált felhasználóként letöltöttem az SWTOR-t, játszottam is vele egy jó ideig, de az egyik nap nem engedett belépni, mert One Time Password-ot kér. Azt írták küldenek egy jelszót az emailemre, amivel be kell lépjek (de ez csak egyszeri alkalom lenne, utána az eredeti jelszót használhatom). Sajnos az emailt nem kaptam meg, a Spam mappában sincs, a kukában sincs, és sehol máshol sincs. Gmail-t használok. Nem találtam semmilyen magyar nyelvű segítséget, csak angol, de nem teljesen értem. Alább belinkelem őket.


(rögtön az első elméletileg megmondja a tutit)


[link]


[link]


[link]


[link]


Olvastam olyat, hogy akinek nem jött meg, annak már nem is fog, és soha többet nem fog tudni belépni a password nélkül.


Megjegyzés: Nem töltöttem le másik gépre a játékot, nem is léptem be másik gépen (elvileg akkor kér one time passwor-ot). Viszont vettem pénzért Cointokat, amik a játékhoz kellenek.


Elég nagy bajban vagyok, mert a szüleim rakták rá a kártyámra a pénzt, és ha megtudják, hogy 12 ezer elment a semmire, akkor nekem annyi. SOS, kérlek segítsetek, mert úgy érzem soha többet nem fogok tudni belépni, pedig pénzt költöttem a játékra :(


Nagyon szépen köszönök minden segítséget!


2019. aug. 15. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Van hogy késik, mindenképp kattint a kód újraküldésére. ha jó a mail cím amit megadtál, akkor meg kell jönnie, Gmail-en szinte azonnal.
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy jó az emailcím, hiszen azzal regisztráltam fel az SWTOR oldalára, csak azután töltöttem le. A játékba is ezzel a felhasználóval lépek (léptem) be. Tegnap délután (kb. 24 órája) kezdte el kérni a kódot, miután beléptem. De nem érkezett semmi az emailemre, állítólag akinek 15 percen belül nem érkezik meg, annak nem is fog megérkezni.
2019. aug. 15. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg még egyszer, ha az sem érkezik meg, akkor írj a supportnak.

One-Time Password-öt nem csak egyet fogsz kapni, a későbbiekben még küld a rendszer, ha változik az IP-címed, vagy újratelepíted a gépet és a játékot.

2019. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs lehetőség újraküldeni

[link]


De ha küld egy újat, akkor újratelepítem.

2019. aug. 15. 18:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint újratelepítem, ha akkor küld egy újat.
2019. aug. 15. 18:48
 6/11 A kérdező kommentje:
A websitera sem tudok belépni, oda is kéri a jelszót. Hol olvastad hogy ha újratelepítem a játékot akkor újabb jelszót küld?
2019. aug. 15. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem küldött már jó párszor.


[link]

2019. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyen időközönként küldi?
2019. aug. 15. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, elég ritkán játszom vele, van hogy hónapokig be sem lépek, olyankor mindig küld egy ilyet.
2019. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Letöröltem, holnap újra feltelepítem.


Azt olvastam a fórumon, hogy lehet rossz az email fiók beállítása. Hogyan tudnám beállítani hogy minden üzenetet megkapjak? Mi alapján szűr ki egyes üzeneteket?

2019. aug. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!