Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher yennefer vagy Triss...

Witcher yennefer vagy Triss nektek melyik a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Triss áruló szóval inkább Yenna, de mondjuk ő meg kiállhatatlan.
2019. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Yennefer inkább ha a személyiséget nézzük
2019. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egész "Geralt-hárem" hihetetlenül visszataszító.
2019. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:Mégis miért?

A válaszom egyértelműen Yen. Triss ahogy írták áruló

2019. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél van pro és kontra (mindkettőnek vannak szimpatikus tulajdonságai, meg olyan is, ami el tudja tántorítani a férfiembert), viszont történet szerint Geralt egyetlen igazi szerelme Yennefer.
2019. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mindkettejüket, nagyon jól megírt karakterek. Yennefer tényleg sokszor kiállhatatlannak tűnik, viszont ha az ember megismeri a háttérsztoriját, a múltját, meg lehet érteni. És az utolsó pár könyvben igen is szimpatikus kezd lenni.

Triss, bár tényleg áruló, valahol meg lehet őt is érteni. Fiatal, naív, és csalódott. Bár szereti Geraltékat, de félt Fringillától. És látszott, hogy megbánta amit tett. A legvégén, Ríviában viszont valamelyest tisztázta magát szerintem...

Ha az a kérdés, nekem melyikük szimpatikusabb, én Trisst választanám. Geralthoz viszont Yenna illik, így a játékban őt választottam.

2019. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. és a 6. válaszolóval teljesen egyetértek.

Mikor még nem olvastam a könyveket (azt sem tudtam ki az a Yen), akkor Trisst kedveltem jobban. Ő volt az aki a trilógia során végigkísérte Geraltot, így a Witcher 3 végén is őt választottam. Szerintem nagyon szerethető karakter.

A könyvek olvasása közben/után volt hogy gyűlöltem, volt hogy szerettem Yent, de egyértelmű hogy ő Geralt szerelme. Így második végigjátszásra már valószínű őt választanám.

Személy szerint talán egy kicsit szimpatikusabb Triss.

2019. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!