Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha gta 5ben gyorsan modolok...

Marcelix presents kérdése:

Ha gta 5ben gyorsan modolok magamnak pénzt akkor is bannolnak vagy csak akor ha órákat töltök az onlineba és addolok mindent meg trollkodok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Pont fordítva. Ha a pénzhez akár csak 10 dollárt is hozzáadsz, instant kitiltanak és véglegesen, ellenben ha felrobbantasz másokat meg tankokat szórsz az égből, akkor azt simán megúszod, ha csak sokan nem jelentenek.

Miért? Mert a pénzszórással kárt okozol a kapzsi cégnek (addig se vesznek valós pénzért in-game pénzt), ellenben a hülyeségeid amiket leszórsz lobbicsere után eltűnnek, nagy kárt nem okoznak, maximum a játékosok fognak bosszankodni. Nem javaslom hogy pénz addolással próbálkozz.

2019. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első valaszolol hülyeséget beszél 420milliardot modoltam magamnak, amíg nem trollkodsz/addolsz achievmentet addig oké
2019. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, aha, én sosem modoltam magamnak, csak rámszórtak vagy 300 milliót, még azt is elvette a Rockstar egy napon belül, akik meg rámszórták többet nem láttam egyiket se. De lehet próbálkozni nyugodtan, utána meg jönni feltenni az ilyen kérdéseket hogy "Hogyan oldhatom fel ha letiltottak GTA-ban?" meg "meddig tart egy ban GTA-ban moddolásért?" meg hasonlók. Engem aztán nem izgat...
2019. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért se bannoltak H achievmentet addoltam, kaptam egy 1 honapos kitiltást és acc resetet, amíg undetected a mod menü addig nem kapnak el 🤷🤷
2019. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!