Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják ezt a logikai...

Hogy hívják ezt a logikai játékot?

Figyelt kérdés
Narancssárgás színvilág (nagyon aranyos, néhol kissé régies), Van valami szösszenetnyi történet, de nincsenek állandó emberek, azaz mi folyamatosan csak megyünk tovább. Egy városban vagyunk (kerek fejű emberkékkel) és feladatokat kell végrehajtanunk. Pl: ha át akarok jutni egy kapun akkor ki kell raknom a kirakóst, vagy tárgyakat kell gyűjtenem... Van olyan amikor egy könyvtárba kell mennem, hogy megtaláljak egy kottát. Meg valami csillagvizsgáló és akvárium is rémlik. Arra emlékszem még, hogy fizetős és van gépre és telefonra egyaránt. Valami nagyon azt súgja, hogy van benne "A" betű de ez egyáltalán nem biztos... Tudom hogy nagyon zavaros de nem tudom én sem hogyan kezdjek hozzá, szóval ha valaki ráismer, annak hatalmas "köszönöm"-öt mondok!!!

2019. aug. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen nézetű volt?
2019. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyes elemeiről a Braid és a Fez is beugrott, de egyik sem felel meg teljesen az írtaknak, tehát feltehetően nem ezek.


Jó lenne kicsivel több infó, mikor jelenhetett meg a játék, legalább mikor játszoztál vele, milyen volt a grafika,2D vagy 3D, pixeles, rajzolt stb., kb. milyen árban van, point and click vagy sem... Ezek nélkül nehéz lesz.

2019. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már megtaláltam, Amino city volt

köszönöm mindenki segítségét ^^

2019. szept. 18. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!