Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan MMORPG játékot...

Baguette kérdése:

Tudtok olyan MMORPG játékot ami jó és nem a leg populárisabb?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjátok le a teso,guild wars 1 2,Star wars old republic,eve online,GTA online,dungeons and dragons,mount and blade,blade and soul,tera,rift,nevereinter,wow,fall out,path of exile,archage,defiance, című játékokat mert ezeket kipróbáltam de egyben se találtam meg azt ami kell (jó story izgalmas küldetések jó grafika sok lehetőség nem úgy hogy vár védés vagy ember vagy menj oda öld meg gyere vissza hanem sokkal több minden és látható fejlődés nem annyi mint a teso ban hogy lvl 1 15 20 dmg vagy kevesebb lvl 30 20 25 dmg hanem rendes nagy fejlődés és a lényeg a fantasy.Ha ezt mind elolvastad akkor gratulálok te egy türelmes ember vagy remélem tudsz választ adni.

2019. aug. 19. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Final Fantasy XIV-t.
2019. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a final fantasy sorozatot gyűlölöm
2019. aug. 20. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Maga a XIV megér egy próbát, szerintem a piacon lévő legjobb MMO jelenleg.
2019. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legjobb messze a Black Desert Online. Persze ez egyén függő,de ez a legfelkapottabb. Most jött ki PSre megugrott egy millióval a játékosbázis.

BHa se Teso se WoW akkor BDO.

2019. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A BDO val is játszottam az a baja azzal is hogy pénz éhes nem tudsz normálisan kinézni ha nem veszed meg a skint vagy játszasz 20 30 órát hogy meglegyen a kellő mennyiségü pénz.
2019. aug. 27. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen igaz,de nyílván valamennyire az.
2019. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!