Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Wolfenstein Youngblood az...

A Wolfenstein Youngblood az jó játék?

Figyelt kérdés
Szeretem az olyan játékokat amik vérfürdők, és úgy láttam a youtubeon hogy ez olyan.

2019. aug. 20. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Steam felhasználói értékelés: 58% negatív

Metacritic felhasználói értékelés: 2.1/10

IGN (magyar) Vank Antal kritikája: 5.1/10


Nem úgy néz ki, hogy bárki szerint jó volna. Mindenhol a legalacsonyabb értékeléseket kapja, amit az adott oldal ki szokott osztani és a játékosok is utálják.

2019. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ja... jó fos. :)

Tipikus komcsi "zomg erős nők omgomgomghomgbbq" az egész. Semmi új nincs benne, a vojsz ektorok hulladékok, a script béna, a beszélgetések kb a barátok közt szintjén vannak.

2019. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Nincs gond vele, egy coop spinoff a Wolf vilagaban. Mindig kell valami amin hozongeni lehet es bar van par aprobb hibaja a coop resze szerintem marha jol megvan csinalva.


Egynek szerintem kivalo, nem lesz maradando, de ha van kivel egyutt jatszanod, akkor arra 10-20 orara remek kikapocsolodas lesz. + nyomott aron jott ki eleve.

2019. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Összecsapott gőzölgő fos.
2019. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Minőségileg 10 ft-t nem ér.

Ha semmit nem vársz tőle csak annyi van, hogy 2 hibbant tinivel akiknek borzalmas beszólásiak vannak megyünk lövöldözünk azt csá.

Nem fogsz csalódni, de ha ennél többet. Akkor szerintem max 2 óra múlva le is törölted.


Nyomába nem ér a New Order dramaturgjainak. Olyan szövegek vannak benne hogy hajam égnek áll. Meg az elején az a hányás, ez így mi ?

Blazkowicz-ot mikor látta valaki hányni ?


Komolyan én vélelmezem azt is, hogy a készítők valami tudatmódosító alatt voltak mikor ezt csinálták. Mer ez a lövöldözéseket leszámítva egy tragédia.


Ha jól tudom egyébként meg is bukott.

2019. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ja még annyi hogy belegondolva hogy miket pörgetem ki az elmúlt évtizedben. (Black Ops 1-töl kezdve Killzone 3,Halo Reach, Resistance 3-on át a Bioshock Infinite-ig.)


Én ennél szarabb játékot FPS műfajban nem tudnék mondani.

Ez nálam konkrétan (eddig) az évtized legrosszabb FPS-e

. Komolyan mondom ha mindenképp játszani akarsz vele a Codex verziót húzd le. Nehogy megvedd.

2019. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyenge, majd max valami durva leárazásban 5 euroért, többet nem ér.
2019. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg van már egy ideje a Codex verzió és kipróbáltam nagyon gagyi
2019. aug. 21. 09:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégő nekik kéne fizetni hogy játszak vele.
2019. aug. 21. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!