Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 ezért akadozhat?

Sims 3 ezért akadozhat?

Figyelt kérdés

Sims 3 játékom van a gépen, rengeteg kiegészítővel és csináltam egy saját kis várost, tehát rengeteg ház/család van a városban kb nincs szabad hely sem. Ahogy el kezdtem játszani azt vettem észre hogy akadozik a játék.

Annyira akadozott már meg volt mikor le is fagyott akkor elegem lett és be fejeztem. Nem rég újra kezdtem, ugyan így egy kisebb várost tele raktam házakkal de még mindig akadozik. Viszont ha el utaztatom nyaralni a simeket akkor szinte nem is akad. Mi lehet a probléma? Létezik hogy nehéz a gépnek ha sok család van és ezért akad?



2019. aug. 20. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Ahogy telt az idő és a várost is alakítgattam, egyre jobban akadt.

Utána nem nagyon nyúltam a városhoz és nem volt ilyen probléma

2019. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!