Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Howrse játékban hogy működne...

A Howrse játékban hogy működnek a partner ajánlatok? Működnek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van egy ilyen zseton szerzési lehetőség, és 150 zseton egy kérdőívkitöltésért gyanúsan jó ajánlatnak tűnik. Valaki próbálkozott már velük? Ha igen, akkor működik? És egyáltalán hogyan kell ezt csinálni?

2019. aug. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a kevesebb zsetont adókat (logo felismerő talán? meg valamelyik játékba regisztrálós-ajánlatot) próbáltam korábban, azok biztos, hogy működnek, viszont a kérdőíves nekem túl sok időt vett el, kb a 10.kérdés után abbahagytam

Szóval egy próbát megérhet, de nekem nem jött be.

2019. aug. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ.
2019. aug. 22. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha elcsípni 1-1 ajánlatot,ami ad is zsetont,de ritka. Nekem még a régi zsetonrendszerben adott egyszer egy kérdőív 1 zsetont. (mostani 100 zseton)
2019. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Néhány ajánlatot megpróbáltam, azok közül csak egy adott zsetont. Azóta ez az ajánlat el is tűnt. Nem tudom, én csináltam valamit másként vagy a többi ajánlat kamu. Szerintem kicsit pihentetem a témát.
2019. aug. 26. 20:18
 5/5 Itsmebitses válasza:
Van amelyik jó, van amelyik kamu. De azert a többseg kamu. Meg vigyazni kell, mert az ilyen oldalak vírususosak is lehetnek...
2020. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!