Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért teljesít ilyen rosszul...

Miért teljesít ilyen rosszul a minecraft szerverem?

Figyelt kérdés
Aternossal csináltam egz minecraft szervert(1.14.4 Java),de nagyon rosszul teljesít. Leginkábba az a baj hogy ha Elytrázok nem tölt be a világ elég gyorsan és így sokszor konkrétan a semmiben repülök, gyakran hatalmas laggok vannak. A gépem jó, és a videobeállításokat is alacsonyra vettem. Nincsenek berakva modok se resource packok. Az internetem nem a legjobb, de az egyik barátomé igen és neki is ilyen problémái vannak a szerveren. Ez mitől lehet? És hogy lehetne megoldani?

2019. aug. 27. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gépetek és nem is az internetetek a probléma. Az aternos szerverei 1-1,5 GB rammal működnek, az pedig nem mindig elég a játéknak, főleg ha ketten játszotok és messze vagytok egymástól. Legalább 2, de inkább még több ram ajánlott, ha ketten akartok játszani és sajnos az aternos szerverein nem állítható a ram használat. A legtöbb ingyenes szerver ilyen. Vagy előfizettek a minecraft saját szerverbérlő funkciójára (Minecraft Realms). Vagy egy másik, az aternoshoz hasonló oldal prémium funkciójára, amiben már több ram elérhető. Vagy saját magatok csináltok egy szervert, pl. hamachival és akkor amelyikőtök készíti a szervert, annak a gépétől/internetétől függ a teljesítmény.
2019. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!