Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik a World of...

Toma9999 kérdése:

Hogy működik a World of Warcraft megvásárlása?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen még Battlechestet mondtak nekem, hogy venni kell,meg az utolsó kiegészítőt. De olyat is hallottam, hogy elég havidíjat fizetni és akkor nem kell megvenni semmit, csak az új kieg területeire nem tudok menni. Ezek közül melyik az igaz?

2019. aug. 28. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs battle chest se, regelsz egy accot, ekkor elvel 20-ig felmehetsz, befizetsz egy hónapra, ekkor megkapsz mindent a Legionig, tehát 110-re fejlődhetsz, egyedül a BfA tartalmakat nem kapod meg, így lényegében csak a BfA amit meg kell venni.
2019. aug. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát ez is jóval olcsóbb mint gondoltam. Akkor szerintem itt az ideje nekem is beleugrani.
2019. aug. 28. 02:52
 3/4 anonim ***** válasza:
abban nem olcsóbb, hogy havidíj van, és hiába tudsz 30 napos tokent venni más játékosoktól aukciós házban, mire eljutsz oda, hogy ki tudd farmolni azt a mennyiségű goldot, simán kell 6-7 hónap ahhoz a 4-5 craftos karakterhez (craft, ahhoz szükséges szettek, tárgyak stb).
2019. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Herba-alchemy 3-as receptekkel 1-2 hónapon belül megvan, 2 óra farmmal kb 30-40k goldnyi flaskot ki lehet hozni procctol függően, egy token meg 180k körül van.
2019. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!