Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban hogyan lehet...

Minecraft-ban hogyan lehet egyéni módban, net nélkül játszani?

Figyelt kérdés
Tehát nekem nem kell az, hogy szerverre fel tudjak lépni. Annyi elég, hogy egyéniben tudjak játszani és lehetőleg ne csak 30 napig legyen, hanem "örökre".
2019. aug. 29. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nálad az "egyéni mód"?
2019. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: az, hogy "singer player", tehát nem szerverre megyek fel.
2019. aug. 29. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem, mert az egyjátékos módhoz nem szükséges szerver, nem csak 30 napig lehet rajta játszani. Elinditod a játékot ott az Egyjátékos mód menüpont, létrehozol egy világot és játszol. Illetve internet elérhetőség sem kell hozzá, csak az első bejelentkezéshez (feltéve, ha eredeti verzióról van szó).
2019. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

Szervert nem akarok.

2019. aug. 29. 17:59
 5/13 he84 ***** válasza:
23%
Net kapcsolat mindig kell a Minecraft elindításához minden indításnál, mert a netról ellenőrzi, tölti be a fájlok egy részét. Ez független attól, hogy singe-ben, vagy multiban (szerveren) játszanál-e. Hisz a launcher, melyen keresztül elindítod, ott még nincs külön.
2019. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyszerű. :(

Ezt az "egyedüli játékost" azért kérdeztem,mert pl. van, hogy éppen nincs net, de azért jó lenne játszani.

De jó tudni, hogy mindenképpen kell net hozzá.

(esetleg akkor saját szerver, aminek "localhost"hoz van köze)

2019. aug. 30. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell hozzá állandó netkapcsolat (Java kiadáshoz biztos hogy nem), csak az első inditásnál mikor bejelentkezel és letölti az épp kiválasztott verziót. Ha netkapcsolat nélkül indítod, akkor ugyanúgy belépve marad a Launcherben a már előzőleg bejelentkezett fiókba, annyi, hogy a lenti Play gomb helyett Play Offline gomb lesz. De ugyanúgy működik a többjátékos módon kivül minden.
2019. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyjátékos módra gondolsz?
2019. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 he84 ***** válasza:
19%
Ne haragudj 7-es válaszoló, de tévedsz. Saját tapasztalat is, hogy net nélkül nem lehet elindítani a Minecraft-ot semmiképp se. Tehát a belépéshez mindig kell, de miután a launcher-en bár belépett és betöltötte a játékot, utána a singleplayer működéséhez valóban nem kell.
2019. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Már bocs, de direkt kipróbáltam mielőtt elküldtem a választ, hogy véletlenül se írjak fals információt. Lehet, hogy x évvel ezelőtt amire te emlékszel, még kellett magához a launcherhez internet, de most már nem kell.
2019. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!