Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Civilization rajongóktól...

Civilization rajongóktól kérdezem, hogy milyen a CIV VI?

Figyelt kérdés
Az elsővel rengeteget játszottam, és nagy kihagyás- mert az összes többivel nem. Megvenném a hatost, de az lenne a kérdésem, hogy ugyanolyan összetett és okos játék mint volt? vagy a látvány kapott nagy szerepet és butább lett maga a játék?

2019. aug. 29. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az AI nagyon buta és sokaknak nem jön be a rajzfilmes stílus. Valamint a kiegészítők annyit adnak a játékhoz, hogy nélkülük nem is érdemes nekiállni.
2019. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toma9999 ***** válasza:
100%
Bevallom nem voltam sosem nagy Civ rajongó. Az 5-el játszottam 4 órát utána semmit. Viszont a 6-al rengeteget játszottam és szerintem és nagyon jól sikerült. Persze ebben benne van, hogy átláthatóbb és nekem az új dizájn hangulata is nagyon tetszik. Ellenben hallottam, hogy ezzel együtt járt, hogy butult kicsit a játék.
2019. szept. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyonn jó stratégiai játék csak túl drágák a kiegészízők
2019. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítők nélkül kb nem érdemes még venni. Az ai nagyon buta a legnehezebb fokozaton is 2-3 szőrös túl erőt is le tudsz győzni. Szerintem a civ 3 és civ 4 volt a csúcs, a játék azóta inkább csak butult, civ 3-ba például több féle egység volt mint a 6-ba. Bár a kártyás rendszer szerintem nem rossz, de kb ez minden. Ennek ellenére jól el lehet lenni ezzel is de nem jobb a régieknél, csak grafikailag, de grafikailag nekem az 5 tetszett a legjobban.
2021. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!