Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas! Melyik...

Gta san andreas! Melyik szereplőket kedvelitek legjobban és melyikeket a legkevésbé? Miért?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a kedvencem CJ meg Sweet. CJ gondolom egyértelmű, Sweet meg ugye kitartott velünk mindig, és amikor kijött a börtönből elmondta, hogy ez az élet amit csinálunk nem jó, a család a legfontosabb.

Akiket nem szeretek az big smoke, ryder, ugye azért mert cserben hagytak, ellenünk fordultak, de amúgy jó karakterek.

A Madd dog volt egy idegesítő karakter a hülye hangjával, meg hogy mekkora rapper.

Ja meg persze a két rendőr az jó nagy gesi volt. Na meg a Tempeny, fú na őt utáltam.

2019. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Truthot kedvelem a legjobban mert van egy teoriám ami anyit tesz hogy Truth valójában omega


Akit nem kedvelek katalina és szerintem mindenki tudja miért

2019. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: Szerintem te OG Loc-ra gondolsz. Madd Dogg tényleg igazi rapper volt (még a szinkronszínésze is egy valódi rapper, Ice-T volt). OG Locnak volt nyivákoló hangja, közben mekkora gangsternek képzelte magát.


Amúgy utálom Tenpennyt és Pulaskit (tudom, hogy ők a fő gonoszok, de nagyon utálatos alakok, gonoszt is lehet szimpatikusan játszani). Catalinát sem bírtam, irtózatos egy k u r v a volt (elnézést a kifejezésért, de nincs rá szebb szó). Big Smoke és Ryder sem a szívem csücskei, mert barátunknak adták ki magukat, aztán szépen elárultak minket. De ugyanúgy utálom a Loco Syndicate-et, a Ballasokat és a Városokat is.


A többiekkel nincs bajom.

2019. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, első vagyok, igazad van :D Tényleg az az OG Lock xd
2019. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Városokat = Vagosokat :))))
2019. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sweet

A játék úgy próbálja beállítani őt, hogy ő a jó tesó, pedig nem az. Kezdjük ott, hogy az anyjuk temetésén is fikázza CJ-t, hogy elkésett, mint Brian-éről és felhozza állandóan, hogy miattunk halt meg.

A Grove Street Families szétesett CJ távollétében Sweet vezetése alatt a makacssága miatt. Ha Sweet engedi a drogüzleteket, akkor az anyjuk még lehet élne. Ugye Smoke és Ryder összefogtak és átpártoltak más bandákhoz, többek közt a Ballashoz. Megbízzák a Ballast, hogy öljék meg Sweet-et, de az anyjuk volt egyedül a házban a lövöldözésnél. Ha Sweet enged, akkor a Grove nagyobb befolyással bírna és nem pártoltak volna át, mert lett volna pénz. Egyébként van olyan cutscene, ahol Sweet crack-et szív, kicsit ellentmondásos. Sweet a Seville Boulevard területére megy k*rvázni ahelyett, hogy egyesítené a családokat, ahelyett, hogy terjesztené a Grove befolyását, a zöldeket lövi.


Big Smoke & Ryder

Belátták, hogy ha a Grove-nál maradnak, nem jutnak feljebb, ezét szövetkeztek más bandákkal, a maffiával és a 3 zsaruval. A pénz miatt elárulták a bandájulat és a barátaikat.


C.R.A.S.H.

Kedvelem őket meg nem is. Közrejátszottak Beverly halálában és a játék eleje óta kihasználják CJ-t, viszont megvédték őt a börtöntől azzal, hogy kimenekítették vidékre a nem annyira korrupt zsaruk karjaiból persze saját érdekeik miatt, de akkor is. A karakterüket meg imádom, semmi törvényesség nincs azokban a rendőrökben, csak látszatban azok, amúgy meg maffiózók.


CJ

CJ-t kedvelem a legtöbb esetben, de valamikor nem. Denise-t folyamatosan k*rvázza, annak ellenére, hogy odaadja CJ-nek a kocsija kulcsát és öltönyt is vesz neki. Az, hogy nem használ semmi drogot és nagyban ellenzi, tetszik benne.


OG Loc

Nekem bejön OG Loc. Ez a kamu gengszteres dolog, hogy próbál rapper lenni, de nem megy neki, hogy próbálja kivívni a tiszteletet szerethető benne.


Katalina

Tipikus idegesítő nő. Szerelmes CJ-be, aztán látja, hogy CJ-nek nem kell, akkor benyögi, hogy ezután csak biznisz kapcsolat, majd CJ-nek még mindig nem kell és megint nyafog, pedig már leszögezte, hogy csak biznisz. Talál magának egy csávót, hogy Carl-t féltékennyé tegye, de CJ-nek még akkor sem kellett volna, de nem fogta fel. Ezek mellé még őrült is.

2020. jún. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!