Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik ha World of...

Toma9999 kérdése:

Mi történik ha World of Warcraft-ban nem fizetem be a havi díjat?

Figyelt kérdés
Mármint gondolom nem tudok játszani, de a kérdés hogy milyen formában. 20-as szint alatti karakterrel lehet vagy azzal se? Valamint egy maxos karakternél ez hogy érvényesül? El se tudom indítani vele vagy beléphetek, csak le van lockolva minden?

2019. aug. 31. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az accountod befagyasztják, nem tudsz belépni egyáltalán. A karaktereid megmaradnak örökre és amikor legközelebb előfizetsz ott folytathatod ahol abbahagytad.
2019. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Befagyasztják, tehát nem tudsz belépni, viszont nem örökre szól a fagyasztás, hanem 6 hónapra, ha addig nem fizetsz elő megint akkor törlésre kerülnek az accon lévő karakterek, illetve arra sem árt figyelni, ha fagyasztás alatt megszűnik egy szerver, amin játszottál és nem viszed át másik szerverre a karaktereidet, akkor is törlődnek.
2019. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a franc? Ha valaki tart egy év szünetet akkor kezdhet mindent előlről?
2019. aug. 31. 21:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyi év után majdnem előfizettem....majdnem.
2019. aug. 31. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A második válaszoló nem tudom, honnan szedett ekkora hülyeséget. Több éves szünet után is megmaradtak a karaktereim, a blizzard nem töröl ilyesmit!
2019. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Minden hülyeséget eloszlatva: level 20-ig bármikor tudsz játszani, akkor is, ha lejárt az előfizetésed. A karakterek csak évekig tartó inaktivitás esetén törlődnek.
2019. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 év szünet után bejelentkezve simán ott volt az összes karakterem, kétlem, hogy valaha törölnék.
2019. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg tartottam 1,5 éves szünetet és eltűnt ugyan azon a szerveren lévő 4 fullos karakterem, a support szerint inaktivitás miatt, amit vissza se állítottak.
2019. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 éve nem játszottam és nekem szintén eltűntek.
2019. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!