Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy szerezzek Teemoval S-t?

Hogy szerezzek Teemoval S-t?

Figyelt kérdés
volt 18 vag 19 killem 4 halálom és 160 fölötti farmom erre nem akptam semmit, wardolni is wardoltam de semmi, akor mi számit S-nek??? felbidegesitett és letöröltem,,2 hete ez ment aztán feladtamvalami tipp?

2019. szept. 1. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
nem csak a kill számít, hanem az assist is, illetve az se mindegy hány perc alatt lett meg az a 160 farm, mert 30 perc felett nevetséges és minimum 250-300 kell egy S-hez, 40 percnél már 350 körül. Az is fontos mennyit sebzel, mert hiába a gyilkosság, ha csak lopkodod méreggel, ha a végén összesítésben nincs nagy össz sebzésed az ellenfél játékosaira, akkor semmit nem kapsz. Ezen túlmenően a 4 halál is elég sok, ha S-t akarsz teemoval, 0-1 közé le kell szorítani.
2019. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!