Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent Hill 2 (pc) honosítás?

Axbl1 kérdése:

Silent Hill 2 (pc) honosítás?

Figyelt kérdés
KB.1 éve letöltöttem a honosítását, (a javítást is mellé) jól működött. Most újra akarom játszani magyarul és a magyarítás telepítője megáll 76%-nál és azt írja ki hogy, CRC hiba. Utána amikor belépek a játékba teljesen elsötétül a kép és csak a feladatkezelővel tudom bezárni... Valami ötlet?

2019. szept. 1. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A CRC hiba azt jelenti, hogy maga a telepítő nincs rendben, lehet, hogy sérült.
2019. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ugyanonnan töltöttem le ahol régebben. :/
2019. szept. 1. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért áll meg 76 %-nál mert, ahogy a telepítő keresi és felülírja az eredeti Silent Hill 2 fájlokat a vége felé talál egyet, aminek checksumja eltér az elvárttól.


Magyarul a telepített Silent Hill 2-őd nem pont olyan, amilyennek lennie kellene.


Nem tudom milyen variációk vannak, director's cut vagy sem, játék verzió, patchek stb.


Ha gondolod, telepítsd újra a SH2-t, legyen pont az a változat, amit a magyarítás elvár és akkor próbáld telepíteni a honosítást.

2019. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

változott az operációs rendszered az 1 év alatt?

nekem a SH2 hibátlanul futott XP alatt, de Win7-en el volt csúszva, meg legtöbb helyen hiányzott az audió

2019. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindegy hányszor telepítem újra magát a játékot akkor se.

Régebben és most is win7 64bit(ultimate) van a gépeken.

2019. szept. 1. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen verziójú a játék?

Melyik magyarítást próbálod telepíteni hozzá?

2019. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Director's cut 1.0

[link]

2019. szept. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!