Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El akarok kezdeni játszani A...

El akarok kezdeni játszani A Certain Magical Index játékokkal. Melyikkel lenne érdemes kezdenem?

Figyelt kérdés
A sorozatot még nem láttam. A To Aru no Pantsu Railgun játék tartalmaz olyan jeleneteket, amik nem éppen nevezhetőek ,,családbarátnak"?

2019. szept. 2. 18:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Amikor a kérdést megírtam, abban a tudatban voltam, hogy a sorozatot a játékokból adaptálták, de azóta rájöttem, hogy Novellából származik, szóval már nem igazán szükséges válaszolni erre a kérdésre.
2019. szept. 3. 20:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég sok játék PSP-re jött ki, de nemrég kijött az Androidos MMO-nak a global verziója, ami tartalmaz angolt is. Ez a játék elvileg az anime és a novella sztoriját is feldolgozza, de hogy meddig, azt nem tudom. Ettől függetlenül elég szórakoztatónak néz ki, szóval szerintem adj neki egy esélyt! Illetve most jött ki a Crossing Void-nak is a global verziója. Na hát arra igazán rá lehet függni, ha ismersz több animét is. XD Sword Art Online, Toaru Majutsu no Index, Shakugan no Shana és még tucatnyi anime van benne ötvözve. Egyszerű, de mégis összetett és érdekes harcrendszer, viszonylag jó sztori sok humorral, és baromi sok kihívással, szóval egy percig sem fogsz unatkozni, ha kipróbálod.


[link]


Itt a játék indítója. Ugyanaz, amit Google Play-ről is letöltenél, csak ott valamiért nem elérhető Magyarországon. Viszont a játék játszható gond nélkül. Azért mondom, hogy "indító", mert ezen a pár megabájtos apk-n kívül még letölt majd vagy 1,6 gigabájtot, szóval kell neki hely. De miután feltelepül és befrissít, utána frissíti magát gond nélkül, szóval nem kell többet az apk fájlra vadászni. Szóval nem tört verzió vagy ilyesmi.

2019. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, már felfigyeltem a Crossing Void-ra, de jelenleg jászok egy hasonló játékkal, a Fate/Grand Order-el, és terv szerint egy ideig még vinni fogom, de majd az után belekezdek abba is. És lenne értelme úgy belekezdenem az Android-os MMO-ba anélkül, hogy láttam volna a sorozatot/olvastam volna a novel-t? Vagy inkább mégis jobb élmény lenne a sorozattal kezdeni?
2019. nov. 24. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos jobb élmény lenne, de szerintem a játékból is érthető valamennyire.
2019. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!