Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak a Blade and Soul-hoz...

Vannak a Blade and Soul-hoz hasonló sztoriközpontú mmorpg-k?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan mmorpg-k érdekelnének, mint a Blade and Soul, hogy van egy jó története, ami bőven leköti az embert, amikor épp nincs elérhető ismerős, de ugyanakkor mmo-ként is működik, szóval közös boss raidek, kereskedés, eventek, stb... Vannak még ilyenek? Lehetőleg középkoriban, vagy fantasy-ban gondolkodnék. Illetve a történetnél még fontos lenne, hogy akár aktívan(döntésekkel) vagy passzívan(csak úgy megtörténnek a dolgok), de a főszereplő(játékos) legyen rá hatással. Szóval ne úgy adja elő a sztorit, hogy volt hatezer katona, és abból te csak az egyik vagy, hanem mint egy rendes játékban, legyen nagy szereped. Gondolom értitek. XD Szóval ilyen játékokra lennék kíváncsi. A grafika mindegy, bár ha újabb lenne, annak örülnék. Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2019. szept. 4. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2: Még elég jó story-s.


Black Desert Online: Itt is eléggé story-s(crossroad 1-en ha ezt választod alaphangon +100 main quest és ezzel a történések)


Star Wars The Old Republic: Ez is 1 remek story központú mmorpg.


FFXV és TES Online még esetleg...



Az ilyen Tera,Skyforge,Fortine-kat kerüld mert azok nem épp story központuak, így nem élveznéd annyira őket.

2019. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Guild Wars-szal már vívódok egy ideje. Valahogy nem tudtam még rászánni magam. Talán a harcrendszer miatt, vagy nem tudom.


A Black Desert-et megvettem anno, amikor le volt árazva, és tetszett is, de valahogy mégsem fogott meg. Lehet, hogy a karakter kreálás miatt, mert akkor a kinézet még eléggé a kaszthoz volt kötve. Pl. mágus csak öreg lehetett, stb... Ez még mindig így van?


Az SW TOR-t is próbáltam. A Sith Warrior class egészen tetszett, csak most a sci-fi-t mellőzni akarom.


A TESO nemigen kötne le, mert már a Skyrim sem köt le annyira. Az FFXV-t imádom, meg is vettem múltkor az Ardyn kiadást(miután kétszer végigtoltam PS4-en, egyszer meg PC-n törten XD ), de nem az FFXIV-re gondoltál amúgy? Az az mmo, csak az meg úgy tudom, hogy havidíjas, és az egyetem miatt változó, hogy mennyi időm van játszani. :/


Köszi szépen a választ! :D

2019. szept. 4. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lord of the Rings Online. A játékmenet ma már eléggé ódivatú, de a küldetések és helyszínek fantasztikusan hozzák a könyvek világát.
2019. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig a Guild Wars a legjobb :D a harcrendszere is jó, pörgős
2019. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!