Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 3 amit vettem miért...

A Fallout 3 amit vettem miért nem magyar?

Figyelt kérdés
Media Martk-ban vettem,a sima kiadást és ott van a dobozán hogy magyart is lehet választani,a telepítésnél azt is választottam,de a játékból annyi magyar,hogy indításnál kiírja,hogy "kis türelmet" és a menü,feliratok,már semmi sem magyar.
2019. szept. 5. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a másik probléma meg,hogy a Launcher nem indul el,azt írja ki,hogy please insert the correct DVD-ROM..
2019. szept. 5. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza szépen.
2019. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából egy ekkora optimizálatlan fossal tényleg azt kéne,de rájöttem,hogy valami crack bemásolásával megoldódik a dolog. Kicseréli a sima Fallout3.exe-t meg a Launchert is és így jó minden. Hát ez menő mert akkor ennyi erővel le is töltheti az ember,minek a CD?
2019. szept. 5. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
CD azaz Compact Disc?
2019. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!