Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-et PC-re vagy Xbox One...

Skyrim-et PC-re vagy Xbox One S-re vegyek?

Figyelt kérdés
Melyikre érné meg jobban? Csak a játék részére gondolok, hogy például melyik platformon lehet több bug, meg ilyenek.

2019. szept. 5. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van benne bug akkor az mind a kettő platformon megvan benne. Manuálisan könnyebb javítani bugot Pc-n mint box-on, box-on meg kell várni mig hivatalosan javítják a bug-ot. Pc-re van hozzá magyarítás is(már ha érdekel). Illetve Pc-s verziót lehet modolni elég szépen amivel akár több száz plusz órát is beleölhetsz a játékba.


Tehát ha angolul, modok és magyarítás nélkül szeretnél játszani akkor Xbox-ra vedd, de ha szeretnél modolni, meg magyarul játszani akkor Pc.


ui: konzolon nehezebb a távolsági kasztokkal lenni.

2019. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem konzolon jobb játékélményt ad
2019. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pc, mert lehet moddolni
2019. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pc. A szinte végtelen modolási lehetőséget szerintem nem überel semmi, amit egy konzol nyújtani képes.
2019. szept. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 007Prof ***** válasza:
PC-re. Lásd a fentiek, plusz az egér-billentyűzet kombó még mindig magasan veri a kontrolleres irányítást :)
2019. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én PC-n játszottam mindig, a modok nagyon jók és sok plusz és érdekes tartalmat tudnak nyújtani, a konzolhoz is hozzá tudsz férni amik akár egy olyan bug-nál ami be break-el egy egész questline-t életmentő tud lenni, mert nem kell egy teljesen új mentést kezdeni. A távolsági kasztok igazából ember függőek, ki mennyire tud jól lőni kontrollerel (én például egyáltalán nem :D).

Ui.: Igen, a magyarítás is csak PC-re elérhető.

2019. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Iszonyat bugos a játék, és minden valamire való patch-mod PC-n érhető el + a konzol is, ami megint csak rengeteget segíthet bizonyos esetekben.


Nekem megvan mindkettőn, de XBox-on nem szeretek vele játszani, PC-n meg nem tudom abbahagyni (ráadásul a classic edition-t használom inkább, ami meg xbox-on nincs is) :-)

2019. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PC-re. Csak előnye van az xbox-ossal szemben (mod támogatás, "szebb" grafika, több fps és ha kell az xbox kontrollert is tudod használni a pc-n).
2019. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!