Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek még más szóban...

Ismertek még más szóban játszható játékokat mint pl az "én még sosem"?

Figyelt kérdés
Inkább ilyen beszélgetés indító-iszogatás mellé való játékokra gondoltam,ami jó arra hogy szórakozzunk, érdekes dolgokat tudjunk meg egymásról,nem annyira a kínos játékokra(felelsz vagy mersz),de még az is belefér ha nem túl merész.

2019. szept. 6. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
fekete, fehér, igen, nem
2019. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

barkóba

rá kivertem (a lényeg hogy a gimnáziumi osztálytársaitokat elkezditek sorolni értelemszerűen a jó csajokkal kezdve haladva a kevésbé jó csajokig. az elején általában mindenki iszik, később viszont lehet figyelni ki nyúl a pia után egy név elhangzása után)

2019. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fekete fehér igen nemet én is nagyon ajánlom
2019. szept. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
dragam.
2019. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
bocsi nem ide üüüüüüüü
2019. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
benyomodott aA GÉPEM ÓÜ
2019. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

- Két igaz és egy hamis állítás:

Mindenki mond magáról 3 állítást (történetet, emléket, tulajdonságot, vágyat) és a többieknek ki kell találni, melyik a hamis közülük.

Lehet az állítások számát és az igaz/hamis mondatok keresését variálni.

- Kinek a bőröndje:

Ez akkor jó, ha nagy a csoportlétszám. Egy játékos kimegy, addig a többiek kitalálják, kinek a bőröndjébe csomagolnak be. A csoport tagjai mondanak egy tárgyat, ami jellemzi a kiválasztottat és a kiment játékosnak ki kell találni, kinek a bőröndjébe csomagoltak be. Érdemes nem túl egyértelmű dolgokat mondani:)

- Mi lennél, ha..

Ez a fantáziátokra van bízva, körkérdésenként is lehet játszani: ha ország lennél, ha szín lennél, ha növény lennél, stb.


Ha gondolod írj privátban, elég sok ezekhez hasonló játékot játszunk a baráti társaságommal, tudok még párat mondani!:D

2019. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!