Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft most melyik a jobb?

Minecraft most melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Van ha jól tudom minecraft Mojang Java edition és minecraft windows 10 edition melyik a jobb vagy egyforma ? mert most azt halottam hogy sok mindent beletettek és már mindenki ezt nyomja és ez a kettő most egyforma vagy nem mert a g2a meg lehet venni a minecraft windows 10 edition kulcsot 1500 ft ha meg valami akció van akkor 300 vagy 500 körül van a minecraft mojang java edition meg 24 euro azaz 8000 ft és ez nekem furcsa hogy microsoft windows 10 edition és mojang java edtition van most egyforma vagy windows 10 edition konzolos xbox live és nincs annyi minden benne, teljesen más és a java edition meg sokkal gazdagabb mert pl benne vannak a méhecskék, elégé zavaró, szeretném megvenni de ez a nagy baj hogy nem tudom most melyik melyik ?

2019. szept. 6. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A java edition a sima PC-s minecraft.

A Windows 10 edition lényegében a konzolos és telefonos változat. C++-ban íródott ezért sokkal jobban fut.

Ha meg akarod venni valamelyiket és nem kell a cross play akkor mindenképpen a java edition-t vedd (szerintem).

2019. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Első +1

Nem hiába olcsóbb a Java Edition.

2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Mármint nem hiába *DRÁGÁBB a Java Edition, bocsánat.
2019. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Windows 10 kiadás stabilabban fut gyengébb gépen is, egyszerűbb vele barátokkal a multi, mert nem kell hozzá külön program vagy szerver, viszont fizetősek az egyéni pályák és a textúra pakkok. A Java kiadás viszont modolható és rengeteg minden elérhető hozzá. De maga az alapjáték ugyanaz, ugyanazok a dolgok érhetőek el, ugyanazok a frissítések jönnek rá (persze a verzió szám más), max egy két nap eltéréssel.
2019. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gofrisütő ***** válasza:

Bedrock edition: több funkció, egyszerűbb multi, cross platform

Java edition: jobb mozgás, jobb a technikai része (pl redstone, command block, plugin), modolható


Kezdőknek az elöbbit, proffibbaknak az utóbbit ajánlom.

2021. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!