Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez az Xbox 360...

Miért van ez az Xbox 360 controllerel?

Figyelt kérdés
Mostanába azt csinálja az Xbox 360 controller hogy amikor elkezdek játszani egy játékkal akkor egyből leáll a kar, pedig a kar teljesen felvan tőltve. És a legdurvább amit még én sem nagyon értettem meg az uncsitesom se az az volt hogy elkezdtünk játszani egy verekedős játékkal (Narutoval) és amint én megütöttem őt a játékban egyből leállt a kar. Ha meg csak simán álltunk a pályán és nem csináltunk semmit akkor nem állt le, amint elkezdűnk harcolni egyből leállt. Néztűk is hogy ez most mi a szar. Szóval nem tudom hogy most a controller a szar (Bár azt nem hiszem mert mind a két controllernél ugyan azt csinálta) vagy az is lehet esetleg hogy maga a játék mert érdekes módon ha más játékkal játszunk akkor tökéletesen műkődik. Csak a Narutós játéknál szokta ezt csinálni.

2019. szept. 8. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
PC-n használjátok? Nekem dettó ugyanez volt, csak nekem a For Honorral. Volt, hogy állandóan kikapcsolt, amint bekapcsoltam. Egészen addig működött amíg nem ütöttem egyet. Nekem ezt kimondottan két elemmel csinálta, de akkor is csak ritkán. Más elemekkel tökéletesen működik. Gondolom nem az elemekkel van a gond, ha nálatok mindkettő kontrollerrel ez volt, úgyhogy hosszútávú megoldást sajnos én sem tudok rá.
2019. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Xbox 360-on játszok,megprobáltam megint de valamiért most nem csinálta azt
2019. szept. 8. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elemes a joy akkor az egyik gyakori probléma, hogy nem minden elem egyforma és nem minden Xbox 360 elembölcső egyforma. Tehát előfordulhat, hogy nem érintkezik az elem a rugókkal megfelelően ha egy kicsit mozgatják a joyt. Lehet laza is, de szoros is. Akár egy pici rezgés is elmozdíthatja a beépített rezgőmotor miatt. Bunyós játékban találat esetén szokott rezegni a kar így én erre gyanakszom.
2019. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!