Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg Mobileban szerintetek is...

Pubg Mobileban szerintetek is csalnak?

Figyelt kérdés
Temérdek olyan volt, hogy egy házban fent bújtam. Hallottam egy megálnak kocsival,és rámfutnak. Erre rengeteg alkalom volt. A másik a végjáték. Ugye mindig azvan hogy mit tudom én, kiirja hogy 4 vagy 5 ellen vagyok és 10/10x az egy full team ellenem. Így squadban semmi esélyem kB a vegjátékban. De az is gyakori hogy fullos szettem van és a kisgyerek a rikító rucijában egy domboldalról 50 méterről úgy 2 lövésből lő 20hp-ra bármilyen fegyverrel. A másik a hangok kezelése nyilván ez nem a kérdéshez tartozik, de könyörgöm... Mikor bárki fut körulotted akkor nemlehet beazonositani hogy merrevan. Amúgy az meg tényleg érdekes hogy mobilon olyan lövéseket adnak le hogy csak nézek. Persze lehet telon is nyilván marha jól lőni de itt olyan lövések vannak hogy leregalni is nehéz néha. De volt már gyakori eset, hogy végjátékban a srác 3 kar lövés után ugyanúgy peekelt rám nyugodtan. De volt olyan is a training mapon pl hogy a gyerek ült a kocsiba és nem lehetett felrobbantani a kocsit. Es nevetett is. Az ilyenek miatt rossz a játék.
2019. szept. 13. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen ez ismerős, baromi sokat csalnak. Volt hogy egy ablaktalan szobába voltam, de lelőttek 😂.

Headshotokat lehet jókat adni a játékba, jó fegyóval, és scopeval. Mondjunk nem a világ végéről. Illetve igen nalám is volt olyan, h lőttem a gyereket ezerrel jelezte hogy eltaláltam, egy jopárszor, de semmi, majd ő lő egyett, es ennyi volt a játék xdd.

Szóval igen baromi sokan csalnak, es ez olyankor rohadtul felcsesz . De valószínűleg, csak noob szarok, akik csalás nélkül egy bot szintjén vannak.

2019. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen..

De tudod mikor egy tök kieső random házban campelsz ráadásul több ház is van ott, és hallod ahogy melletted megálnak és rádfutnak. Persze ilyen megeshet azt alairom de mikor már jelzi hogy a közelben kocsi van akkor tudom már hogy megfog allni és utána úgy 20mp van hatra a játékombol. Ha csak ki nem tudok ugrani az ablakon és elmenekulni. De most nem ez a lényeg. Az meg igaz hogy mikor már kevesen éltek, akkor hirtelen mindenki profi lesz de nagyon keményen. Úgy telibe lőnek egy ump-vel is tőlem 30 metterre mint annak a rendje. Randomokkal meg kész halál menni. Az összes egy albán vagy török noob akik kiugranak a legforgalmassab helyeken és kB 5 perc múlva halottak és egyedül maradok teljesen a játék hátralevő részében. De az olyan tényleg a kedvencem mikor valakibe 30-at lövök ump-vel közelről és jelzi hogy kapja de semmi. Aztán ő öl meg nyilván. De volt olyan is hogy srác tudott rólam én pedig ralattam kerites mögül. Peekeltem ő pedig itt még előttem oldalra futott. Erre nyomott egy 180-at és lelott 3 lövésbol. De az is durva volt mikor jött a kor kor es mennem kellett de tudtam a gyerekről és legalább 3 már lövést kapott de semmi. Ugyanúgy lazán peekelt rám. Aztán kikellett futnom és le is sorozott

2019. szept. 13. 19:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Kar lövést *
2019. szept. 13. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
De mondjuk ezek a cheetek annyira nem gyakoriak halistennek. De ja, azert neha akadnak. A kisterkepen kijelzi hogy merre futnaak
2019. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kijelzi jah vágom. De a pánik miatt mindig megzavarodok. A térkép mögöttem mutatja de előttem hallom pl. Elég rossz. Bár ha sokáig halassz valakit futkosni abban a házban amiben vagy mellette akkor az valószínűleg bot. Amúgy minden meccsen az első ekivel osszefutok az bot. 10bol 6x tuti.
2019. szept. 13. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:
És dia 3 vagyok.
2019. szept. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!