Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom előhozni a Simsben...

Lemonshark kérdése:

Nem tudom előhozni a Simsben (3 és 4) a cheat ablakot, miért van ez?

Figyelt kérdés

Néhány napja még működött a Ctrl+Shift+C billenytűkombinációval előhozni az ablakot, azonban ma sem a Sims 4-ben, sem a 3-ban nem sikerült ezt megtennem, csak állandóan fotózni akar, vagy mit csinálni.

Nem értem, hogy mitől lehet ez, pedig nem frissitettem semmit, nem történt semmi a gépen azóta.



2019. szept. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Véletlen a beállításokba nem állítottad át a bill. kiosztást? Állítsd vissza alapértelmezettre, hátha segít.


Ha nem akkor a dokumentumok mappába(Documents\Electronic Arts\The Sims 4) keresd meg a sims4 mappáját és azokat töröld. A Saves és a Tray mappát leszámítva mindent törölj innen(ez a 2 mappa tárolja a mentéseid és a háztartásaidat). Ez mindenképp segíteni fog.

2019. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Töröltem a dokumentumkból mindent, azon kivételeket nem, melyeket mondtál, viszont szerintem a billentyűimmel van a gond, mert észrevettem, hogy a Ctrl máskor sem működik megfelelően, értem ez alatt, hogy ha nagyon erősen lenyomom, akkor néha működik, tehát szerintem ez a probléma.

De azért nagyon köszönöm!

2019. szept. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!