Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Torrent eval.hu mennyire jó...

Torrent eval.hu mennyire jó oldal?

Figyelt kérdés
Haverom ajánlotta, ő 4-5 éve használja és még nem kapott semmiféle vírust, ti hogy vagytok vele, aki próbálta annak mi a véleménye róla? Vírus jöhet a gépre vagy nyugodtan használhatom az oldalt és azon lévő dolgokat?

2019. szept. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Ez "annyira" jó oldal mint az összes többi amihez nem kell regisztráció, és nincsenek adminok ellenőrzéshez. 50-50% hogy kapsz majd vírust vagy sem. Tied a döntés joga hogy 1 ilyen ismeretlen oldalról megkockáztatod-e hogy letöltesz-e vagy sem.


"Haverom ajánlotta, ő 4-5 éve használja" Ehhez a részhez annyit fűznék hozzá, hogy lehet eddig csak szerencséje volt, illetve hogy én régebb óta ismerek különböző torrent oldalakat(sokat) és vannak fix oldalaim(3 fix oldal ahonnan mindent intézek xD), DE erről az oldalról még csak nem is hallottam sose... Illetve az hogy .hu-s azaz magyar már alapból negatívum számomra ha torrentekről van szó.


DE ez csak az én személyes véleményem. Tied a döntés joga hogy hallgatsz-e 1 "tapasztaltra" vagy sem. :)



Ui: Nem az oldalak szoktak általában vírusosok lenni hanem amiket letöltesz fájlok, ergo lehet hogy maga az oldal nem vírusos de amit letöltesz az igen. Ezért csak saját felelősségedre töltögess le ilyen random noname oldalakról.

2019. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen a választ. :D megkerdezhetem h te honnan szoktal letoltogetni dolgokat?
2019. szept. 15. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb:/
2019. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudtommal az csak egy torrent kereső. Tovább irányít egy trackerre.Használd inkább az nCoret vagy a Ztrackert.
2019. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer használtam akkor jó volt, de hosszutávon szerezz egy ncoret, de még ott is vannak vírusos cuccok
2019. szept. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!